Hlavní stránka arrow Místa síly 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Místa síly
Pohádka o Královské stolici
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2673

  Žijeme v úžasných časech, kdy pro někoho je současná situace ve společnosti přesněji na planetě Zemi zcela zoufalá, někdo o tom nepřemýšlí anebo nechce  přemýšlet a pro někoho je to zdroj silných podnětů k přemýšlení o tom, proč a co se ve skutečnosti děje.

Celý článek...
 
Kostel aneb Posvátná léčivá energie - putování s Milanem Doležalem
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3086

Posvátnou architekturou se lidé pokoušejí od pradávna dostat blíže k božstvu vytvořením speciálního prostoru, který má uchovávat tento mocný a tajemný kontakt.

Za posvátnou architekturu jsme si zvykli považovat chrámy, kostely, kláštery, kaple a katedrály, které se po celá staletí tyčí kolem nás. Realizace speciálně projektovaných posvátných budov byla spjata také s esoterním vývojem a velmi specifickou naukou o dračích žílách či o spoutaných energiích.

Celý článek...
 
Zázračné a léčivé studánky a prameny 2
Vložil: Gepe   
Přečteno: 54293

Řada z vás jistě zná některou studánku, která je energetická a léčivá. V řadě případů se jedná o místa, kde v minulosti došlo ke zjevení Panny Marie, nebo došlo k zázračnému uzdravení a pod. Na těchto místech doporučuji nejen meditovat a hledat genia loci (ducha místa), ale především nechat vodu samotnou, aby nám pomohla s uzdravením.

Na těchto svatých a pozoruhodných místech se také vytváří silné bioenergetické pole, které dovede uzdravit i vážné nemocné. Jsou známy případy, že zmrzlá voda, donesená domů z Mariánských studánek a svatých míst je schopna vyzařovat silnou energii, která na nás má vliv.

Pojďme se nyní projít po naší vlasti a navštivme několik takových zázračných a pozoruhodných studánek, které dokáží uzdravovat.

Celý článek...
 
Místo dobré energie – Paví vrch
Vložil: Gepe   
Přečteno: 9388

Dovedete si představit, že jste ve městě plných lidí, dopravního chaosu a hluku. Vy, ve své mysli zatoužíte po samotě, klidu, pohodě a navíc, kdyby to mohlo být v prostředí přírody. Taková místa opravdu existují i ve městech. Na jedno takové místo vás zavedu, je kousek od nákupního centra Nový Smíchov v Praze. Tam se budete cítit určitě příjemně a navíc se můžete nabíjet pozitivní energií.

Celý článek...
 
VYUŽITÍ BIOENERGIE STROMŮ
Vložil: Gepe   
Přečteno: 5507

Stromy jsou mohutné živé organismy s velkým množstvím čisté energie. Tato bioenergie tvoří kolem stromu energetický obal - auru, ze které je možné načerpávat i energii pro lidské tělo. V místě počátku energetického obalu stromu ucítíme změnu teploty - oteplení. Zdravou a vhodnou bioenergii nám však mohou poskytnout pouze skutečně zdravé a silné stromy. Pro lidské zdraví jsou proto i vhodné vycházky v lese. Množství energie stromů se zvyšuje s nastupujícím jarem, maxima je dosaženo v období kvetení stromů, nejvíce v denní době při východu slunce.

Celý článek...
 
Zázračné a léčivé studánky a prameny
Vložil: Gepe   
Přečteno: 9674

Řada z vás jistě zná některou studánku, která je energetická a léčivá. V řadě případů se jedná o místa, kde v minulosti došlo ke zjevení Panny Marie, nebo došlo k zázračnému uzdravení a pod. Na těchto místech doporučuji nejen meditovat a hledat genia loci (ducha místa), ale především nechat vodu samotnou, aby nám pomohla s uzdravením.

Celý článek...
 
28.9. Václav
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3327

Svatý Václav

 


 

Celý článek...
 
Po stopách Keltů
Vložil: Gepe   
Přečteno: 6895

Možná že si ještě vzpomínáte na dobu nedávno minulou, kdy místa, která byla pro naše předky posvátná a hojně navštěvovaná, byla devastována vandaly, ale také „zubem času“. Cesta k nim byla mnohokrát stejně nepřístupná jako informace, které nebylo vhodné zveřejňovat, aby nerozptylovaly národ při budování socializmu. Kulturní národ kulturní nebyl, i když jeho představitelé a mediální partneři nás o kulturnosti svého národa neustále přesvědčovali. Posvátná místa zela prázdnotou a upadala do zapomnění a to jak ta pohanská, tak i křesťanská.

 

Celý článek...
 
DOUCHŮV HÁJ
Přečteno: 8658
„ Dávno už vyhasly strážné ohně na valech doudlebské ostrožny, u Malše zmlkly chorovody dívek, opásaných černobýlem a v hladinách kamenných mís před pohanskými obětišti u Pořešína, Smrhova, Dobrkova a Trhových Svinů se zatím vystřídaly tisíceré tváře a děje…

Tam, kde se šeřily háje Moraniny, znějí jasné hlaholy křesťanských zvonů – a na dvojcestích i trojcestích, kde nad mohylami tančily průvody s tvářemi v škraboškách, tyčí se dnes k nebi znamení kříže.“ Jak poeticky charakterizuje tuto krajinu Ladislav Stehlík v Zemi zamyšlené!

Celý článek...
 
SVATÝ KÁMEN
Vložil: Gepe   
Přečteno: 6805


Až pojedete do Rakouska, nebo nazpátek přes Dolní Dvořiště (E 55 České Budějovice – Linz), nezapomeňte odbočit ve směru Rychnov nad Malší, kde vás ukazatel navede na Svatý Kámen (cca 7 minut). Toto místo s „pohanskou minulostí“ je velmi staré poutní místo, které bylo delší čas ponecháno svému osudu díky území vyhrazenému pouze pro pohraničníky.

Celý článek...
 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.