Hlavní stránka arrow Tajemno 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Tajemno
Královskou cestou do slepé uličky - 3.část závěr
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2919

Po delší odmlce nás opět čeká zastávka ve „slepé uličce Královské cesty na Křížovnickém náměstí v Praze, které sousedí se vstupem na Karlův most. Naposledy se soustředíme na dnes již zapomenuté symboly na kostele sv. Františka s Assissi, kde sídlí Rytířský řád křížovníků s červenou hvězdou.

Celý článek...
 
Magický útok proti české kotlině a vytvoření ochrany proti tomuto útoku
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4428

Uvědomuji si, že některé mnou uváděné věci mohou být pro některé lidi těžko stravitelné, ale považuji za velmi důležité chápat, že i částečně vzhledem k dlouhodobé a neustálé manipulaci vnímáme jen nepatrný výsek komplexní reality, nebo také možno říci Teoversa skládajícího se z mnoha realit. Teoversum je nepoměrně mnohonásobně větší, než to, co jsme schopni z něj vnímat.

Celý článek...
 
Královskou cestou do slepé uličky – 2.část
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2803

Zastavili jsme se na Královské cestě před Karlovým mostem na Křížovnickém náměstí, kde si všímáme vyobrazených symbolických emblémů na kostele sv. Františka s Assissi.

Celý článek...
 
Královskou cestou do slepé uličky – 1.část
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4629

„Praga hermetica - Esoterický průvodce po Královské cestě, je zasvěceným hermetickým výkladem architektonických detailů světských i sakrálních staveb centra Prahy, které autor zasazuje do posloupnosti…“, touto ukázkou knižní vydavatelství představuje svoji úspěšnou knihu, která má za sebou několik vydání, dokonce i v anglickém jazyce. Podíváme se na jednu ze zastávek na Královské cestě, kterou autor knihy měl raději vynechat!

Celý článek...
 
Černá madona – Panna, která porodí…
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2247

Fulcanelli se dotýká alchymických tajemství Černých madon ve svém legendárním díle, Černá panna je přirovnávána k zemi před oplodněním, jež bude oplodněna paprsky slunce. V symbolickém jazyce argotu se zde naráží na motiv prvotní země, která je adeptem zvolena jako samotný předmět Velkého Díla, jinými slovy jde o alchymickou prima materia. Pokud tedy správně vykládám daný motiv, představuje černá země půdu, která je oplodněna paprskem Slunce – Kristem, jenž zastupuje finální fázi Velkého Díla v podobě alchymického zlata.   

Celý článek...
 
Vědci poprvé vyfotili astrální parazity
Vložil: Gepe   
Přečteno: 6089

Týmu vědců z univerzity v Kapském městě v Jihoafrické republice se podařil šokující objev.

Celý článek...
 
Kde jsou, kam se poděli, odstěhovali se, nebo umřeli
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2956

kukuruku.jpgNázev tohoto článku jsem si vybral z refrénu Jirky Dědečka „Blues pro slušné lidi“. Navštívíme jeden ostrov v Tichém oceánu, kde jsou k vidění sochy různých postav, které nikde jinde na světě neuvidíme        

Celý článek...
 
Atlantida známá i neznámá
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3039

O Atlantidě bylo už napsáno tolik textů, že to vypadá, že se už vlastně nic nového nedá napsat. Atlantida mě zajímala odedávna a v jisté době jsem přečetl vše, co se dalo a stále alespoň projdu vše, co zahlédnu. To se odehrálo už v době, kdy jsem ještě nic netušil o svých inkarnacích v Atlantidě. Můj první vážný kontakt s Atlantidou byl díky televizi a její adaptaci díla Vítězslava Nezvala "Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou" v roce 1977. Zvláštní na tom bylo to, že mě vůbec nenapadlo, že se jedná "jen" o báji a ne o skutečnou existenci Atlantidy. 

 

Celý článek...
 
Procházka po Pyramidách
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4205

Před pár lety mi volala paní ředitelka jednoho muzea a ptala se mě, zda nevím, co hledají jistí „badatelé“, kteří přicestovali z daleké Ameriky v oblasti Šumavy. Tak jsem ji mimo jiné s nadsázkou odpověděl,  „možná hledají pyramidy…“ Bylo mě odpovězeno, že již tři roky navštěvuje jedno takové místo. To mě velice překvapilo, protože jsem krátce předtím na jednom setkání esoteriků viděl zakreslené oblasti, kde by se měly vyskytovat pyramidy v České republice , které jsou mnohem starší než ty v Egyptě. Jedno takové místo se vyskytovalo i na Šumavě, ale nějak jsem na to pozapomněl.

Celý článek...
 
Křišťálová továrna smrti
Vložil: Gepe   
Přečteno: 5616

Němci na konci války vyvíjeli pokročilé technologie zbraní, které měly zvrátit průběh probíhající světové války ve prospěch nacistického Německa. Ty nejdůležitější továrny stavěli pod zemí, aby lépe ochránili svoji výrobu skrytou před zraky nepřátel, ale také aby ochránili své výrobky před bombardováním.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 15 z 56
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.