Hlavní stránka arrow Tajemno 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Tajemno
Prázdninový obraz v obilí
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3786
kruhy_v_obili_cb.jpg Jsou tu prázdniny a i ty letošní přinášejí zajímavosti pro všechny „záhadology“, jak u nás, tak i ve světě. Na obloze jsou k vidění věci, které tam „nepatří“ a v obilí se tvoří „tradiční“ obrazce k radosti „záhadologů“ a k malé radost družstevníků. V jižních Čechách  nejsou tyto obrazce k vidění poprvé.

 

Celý článek...
 
Tvář z MARSU nalezena v moři blízko KUBY
Přečteno: 5476

MARS a KUBA. Asi se ptáte, co mají tyto dva subjekty společné? Pozorně si přečtěte následující řádky..

Celý článek...
 
Už žádné švindly - zvláštní zpráva pro vás - část I.
Vložil: Gepe   
Přečteno: 921

Toto je bod ve vývoji planety, který přináší do popředí myšlení každého jedince otázku proč já, proč nyní a o co opravdu jde v realitě, která je právě teď, v čase který teď zažíváme. O co opravdu jde v zákulisí toho, co vidí našich pět smyslů? Proč je tu ten pocit, že je v tomto příběhu více, než je vidět. Kdo to takhle vskutku nastavil a ovládá situaci ze zákulisí? Je tam opravdu jen nějaká skupina, která to má vše na starost? Jestli to je tento případ, pak je otázka Boha jen věcí mystifikace? Jsou takoví, kteří věří, že toto je pravdivá podstata scénáře. Naštěstí pro dobro všech, není to pravda.

Celý článek...
 
Fulcanelli nebo Bratři z Heliopolis?
Vložil: Gepe   
Přečteno: 11083

Závěrečný díl „nechtěného“ seriálu plné esoteriky Detektor se jmenoval „Tajemná řeč katedrál“. Autoři se v něm snažili poodhalit v rámci možností a času středověké stavitele katedrál, alchymisty, kteří udivovali a dodnes udivují svými znalostmi a stavitelským umem.

Celý článek...
 
Stone Age Soundtracks
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2957

Když navštívíme jakékoli archeologické naleziště, můžeme se rozhlížet, můžeme se dotýkat, můžeme si představovat jak to tam tehdy vypadalo, ale jeden rozměr, jeden smyslový vjem nám téměř jistě chybí... dokážeme si představit čím to tam tehdy znělo?

Celý článek...
 
YONAGUNI - pyramidy v moři
Přečteno: 4495
Píše se rok 1995 a potápeč Frank Joseph se věnuje svému koníčku - potápění. Tentokrát si vybral vody v okolí Okinawy a malého ostrůvky YONAGUNI. Při prvním ponoru si všiml podivné obdélníkové struktury, která se rozkládala na velké ploše.. Frank zavolal na pomoc potapěče a po detailním průzkumu se nestačil divit, co že to objevil.
Celý článek...
 
Pedro - horská mumie
Přečteno: 3030

Tato mumie byla nalezena v roce 1932  v jedné z jeskyní na horách v Americkém Wyomingu. Mumie byla nalezena jak sedí, nohy a ruce  překřížené, podobně jako je zobrazován Budha. Mumie vypadá na člověka středních let, kůže je tmavě hnědá a vrásčitá, nos je plochý, ústa mají jemné rty a jsou široké. Vzrůst všechny překvapil. Pouhých 40 centimetrů.

Celý článek...
 
Náhoda či varování?
Přečteno: 3840

Toto je skutečný příběh, který se odehrál na hřbitově ve Skotsku a to ve městě Devon. Stal se místnímu hasiči Williamu G. Ten právě prošel, dle jeho slov velmi dlouhým a vyčerpávajícím rozvodem a jak sám řekl, potřeboval si odpočinout a nabrat trochu energie. Sám dodává: Přišel jsem do domu mé matky se svou novou přítelkyní a po chvilce jsme se rozhodli navštívit místní hřbitov, kde je pochován můj otec. V tomto období jsem měl závislost na prášcích na spaní a potřeboval jsem něčí pomoc.

Celý článek...
 
Šílenství zvané Attilův hrob
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3723

Attila Hun (395? - 453 n. l.) přezdívaný také jako „Bič Boží“, byl nejmocnější král Hunské říše, krátkodobého státního útvaru ve střední a východní Evropě, který vznikl v souvislosti se stěhováním národů. Jeho otcem byl Mundiuch. Attilovou matkou je jedna z žen početného Mundiuchova harému, snad Číňanka. Měl dva bratry Octara a Ruye, kteří se v době jeho narození dělí o panství nad nejpočetnějším hunským kmenovým svazem. V šesti letech Attila ztrácí otce a poručníkem se mu stal strýc Ruy (nejmocnější Hunský vládce té doby). V necelých třiceti letech se Attila po smrti svého strýce ujímá vlády.

Celý článek...
 
Předchůdce kříže aneb uctívání falusu
Vložil: Gepe   
Přečteno: 12802

Uctívání falusu má dlouhou historii, která se neodmyslitelně zapsala do náboženství. Falický kult byl rozšířený na celém světě a dokonce i dnes má tento kult milióny ctitelů, hlavně v oblasti Indie, ale i v jiných částech světa. Většina lidí dnes neví, že dávno před Kristem nebyl symbolem boha kříž, ale falický symbol!

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 31 - 45 z 56
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.