Hlavní stránka arrow Společnost 20 březen 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Společnost
Když nevíš, tak se zeptej politika (chemtrails)
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3393

tralalalalalaal.jpg Všechno co děláme ve svém životě je jednou poprvé. I já jsem jednou neodolal vábení k oslovení politiků. „Své dotazy, připomínky a náměty nám můžete posílat…, zeptejte se svých politiků na to, co vás zajímá. Nebuďte lhostejní k situaci kolem vás a ptejte se. Zasloužíme si vaši podporu?“ Tak jsem se zeptal.

 

Celý článek...
 
Názor z lidu
Přečteno: 2511

Dnes Vám přinášíme další názor, který přišel emailem. Není upraven a v původním znění. Kdo máte chuť přispět na náš web, pište na adresu: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny . Vaše redakce.
Celý článek...
 
Zeman versus Schwarzenberg pohledem obyčejného občana
Přečteno: 2283

Vážení spoluobčané,
po tom co jsem včera zhlédla debatu, Zeman versus Schwarzenberg a přečetla si článek v časopise 5+2 od pana Andreje Babiše, jsem přesvědčená, že se část našeho státu zbláznila. Což neznají dějepis,doby obrození kdy se bojovalo za všechno české a také se umíralo za všechno české? Když půjdeme od doby obrození dál, tak český národ byl stále usurpován cizáky ať z jedné či z druhé strany. Je mi líto, že mladí v této republice se vůbec nezajímají o dějiny svého státu, ale hlavně o to jaké značkové oblečení si sehnat a kde se zviditelnit hlavně proto aby byla legrace a aby byli v opozici. Že tím škodí hlavně sobě a to nenávratně, potažmo své příští generaci, to si v žádném případě neráčí ani domyslet. Proč taky, teď jsme tady a po nás potopa a hlavně ať nám do toho ti staří páprdové nekecají, bylo by nejlepší kdyby už odešli na pravdu boží!!! Je jím přitom jedno, že je někdo musel vychovávat  a živit než dospěli k volebnímu právu.
Celý článek...
 
Kdo je opravdu Karel Schwarzenberg
Přečteno: 4093

Pojďme se podívat na to, kdo nám tu už šestým rokem řídí diplomacii a kdo ovlivňuje politiku už od roku 1989, kdy si ho sem přivedl bývalý prezident Václav Havel. Uvidíme totiž, že Schwarzenberg slouží zájmům svým a zájmům Bilderbergu a dalších prapodivných nadnárodních finančních elit.

Karla Schwarzenberga neradno podceňovat. Zlí jazykové sice tvrdí, že chodil do zvláštní školy, ale ve skutečnosti je to velice vychytralý muž, který za maskou dobráckého a bodrého společníka v hospodě nad pivem skrývá úmysly už méně dobrácké. Dělá ze sebe hostinského a lesníka, ač je ve skutečnosti mistrem zákulisních pletich, nyní se ale podívejme na jeho osobu trochu zeširoka.
Celý článek...
 
Indect: Orwellova noční můra realitou za peníze EU
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3772

Projekt Indect je komplexní monitorovací a vyhodnocovací systém, který v rozsahu doposud nebývalém umožňuje sledovat veškeré občany a na základě implementovaných scénářů lidského chování předvídat chování jednotlivce, skupin osob  nebo i celé společnosti.

Celý článek...
 
A co očekáváte (od sebe) Vy?
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3169

Tak si to probereme jedno po druhém. Skončí euro jakožto měna? Nemyslím si to. Ale pokud by skončilo, nestalo by se vůbec nic. Ba dokonce by to bylo v zájmu nás všech. Chcete-li se toho obávat, asi se rádi obáváte. Už tu byly různé měny. A nejspíš tu různé měny ještě budou. Vidíme, co euro dělá s ekonomikami malých zemí jako je Řecko nebo Slovensko. Euro pomáhá bankám.

Celý článek...
 
Trpasličí lidé z ostrova Flores
Přečteno: 2272

Neobyčejný nález byl učiněn v září 2003 ve vápencové jeskyni Liang Bua, ležící asi 14 km severně od města Ruteng, hlavního města provincie Manggarai. Sedmičlenný australsko-indonéský vědecký tým za pomoci pětatřiceti místních dělníků tu pátral po zbytcích původního osídlení moderním člověkem.

Celý článek...
 
Cynismus na „Titaniku"
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3125

viktor_farkas.jpg„Co dříve bylo bezpráví, hřích a hanba, to dnes bezmála chvály hodné jest...

Pravda, ta dnes potlačena, moudrá slova nikdo slyšet nechce.

Lež však zato přizdobena Přísahou se ohání..."

 

Johann Walter (1496-1570), Tricina

V zásadě to, co dnes prožíváme, není nic nového. Podobné jevy cha­rakterizovaly v závěrečné fázi už římské impérium, když se senát do­hadoval, které neřesti mají být pozdvihnuty na zákon, a ne o tom, co se děje uvnitř hradeb či před branami. Rozdíl mezi zánikem antiky a dneškem však podle některých názorů spočívá v tom, že dekadenci, degeneraci a bídné charakterové vlastnosti, jimiž Homo sapiens tak bo­hatě oplývá, dnes cíleně podporují „temné síly".

Celý článek...
 
Cesta k transformaci společnosti
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2942

Kritických článků o stavu naší společnosti je mnoho, ale podstatně méně článků obsahuje i návrhy, jak stav změnit. Protože raději tvořím, než kritizuji, předkládám také jeden návrh. V první části článku jsem považoval za vhodné udělat krátký a jednoduchý přehled politicky aktivních subjektů u nás včetně jejich základních charakteristik.

Celý článek...
 
Plánované represe po přijetí ACTA
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3150

Dva články pojednávají o ACTA

Z Bruselu unikly tajné dokumenty: ACTA připomíná novodobý fašismus!

Plánované represe po přijetí ACTA

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující > Konec >>

Výsledky 31 - 45 z 108
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.