Hlavní stránka arrow Společnost 20 březen 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Společnost
KDO ZABIL ELEKTRICKÉ AUTO ?
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4792

Stále ještě se na naší Zemi spotřebovává ropa, zemní plyn a uhlí v nepředstavitelném množství. Zdá se, že lidská lačnost po energii nezná mezí. Příroda už toho má dost a reaguje „nemocně“ extrémními povětrnostními situacemi, takzvanými přírodními katastrofami apod. V neposlední řadě se vtírá otázka, zda lidský druh může přežít ve svém vlastním „močále“, pohlížíme-li na jeho zdravotní stav a na stále pokračující sebeničení ve všemožných oblastech. To, že zde je na místě návrat více k přírodě, je mezitím pro mnohé nepopiratelný fakt.

Celý článek...
 
„VČERA NEDĚLE BYLA, VČERA BYL HEZKÝ ČAS…“ KDE DEN MĚNÍ JMÉNO?
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2813

aneb Camille Flammarion a jeho „vědecké zvláštnosti“

budk.jpg Abychom si vše mohli představit, vezmeme si do ruky globus. Budeme-li uvažovat o čase na hodinkách, postupující směrem na východ, zjistíme, že když je v Paříži půlnoc, mám na mysli půlnoc z neděle na pondělí, je ve Vídni jedna hodina v pondělí ráno; v Sevastopolu dvě hodiny téhož dne; v Astrachánu tři hodiny; v Buchaře čtyři hodiny; v Saigonu sedm hodin; v Jokohamě devět hodin; na Jedlovém ostrově jedenáct hodin a na ostrově Futuna je poledne a to stále v pondělí.

Celý článek...
 
Credo MUTWA šaman Zulského národa vypráví 5 - 6
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3920

Další pokračování vyprávění šamana …

Celý článek...
 
První část filmu Zeitgeist s českými titulky
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4386

Zeitgeist The Movie je oficiální název filmu odhalujícího spojení mezi křesťanstvím, útoky z 11. září 2001 a Federal Reserve Bank. Byl uvolněn v roce 2007 na Google Video a je volně ke stažení. Velmi rychle si získal povědomí uživatelů toho serveru, do dnešního dne ho na internetu shlédlo přes 2 miliony lidí. Podle oficiálních stránek jeho výroba trvala rok, z toho příprava, hledání a rozbor zdrojů půl roku.


Celý článek...
 
Zhroucení finančního trhu je přesun majetku
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4336

 

Je důležité chápat, že zhroucení finančního trhu znamená přesun majetku od chudých a od střední vrstvy k vládnoucí elitě. K takovému převrstvení majetku nedochází jen tak samo od sebe, není ani výsledkem neschopnosti a nedostatečné prozíravosti. Zcela naopak, je vyvoláno vědomě a je dobře naplánováno. V ústředí přesunu majetku tkví zločinná korupce na nejvyšší rovině hospodářského a politického systému.

 

Celý článek...
 
STAROČESKÁ SVATBA
Vložil: Gepe   
Přečteno: 6730
staroesk_svatba.jpg

Nedávno jsem měl možnost si přečíst kroniku malé obce Soběnov , kde mimo řady zajímavostí z historie vztahující se k událostem v obci, mě zaujala kapitola „Staročeské proslovy svatební – Soběnov a Smrhov“. Čas se nedá zastavit a pamětníků neustále ubývá a když se najde dobrá duše a sepíše události, které si už ani nedovedeme představit, je to více než záslužná práce a mi si lépe dokážeme představit život našich předků. Pojďme se vydat proti proudu času a navštívit jednu staročeskou svatbu.

Celý článek...
 
Credo MUTWA šaman Zulského národa vypráví 4
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3420

PŮVOD BOHŮ

credo2_tmb.jpg

V mnoha západních zemích, když starý člověk zemře, tak je to prostě smrt staré lidské bytosti, která procházela životem a jejíž dny na zemi končí. Ale v Africe se smrt starce nebo stařeny stává nejvyšší pohromou, protože v mysli toho starce často odcházejí znalosti, které se předávají z rodičů na děti. Znalosti, které jsou cenné nejen pro Afriku a její potomky, ale pro lidský rod jako celek. Bez ohledu na to, kde se v Africe nacházíte, jak hluboko dovnitř černého kontinentu jste se dostlali, najdete zde velmi starodávné příběhy, které se neuvěřitelně podobají.

Celý článek...
 
Dívky si vybírají muže úplně stejné jako jsou jejich otcové.
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2897

Ženy, které prožívají dobré dětské vztahy se svými otci, si pravděpodobněji vyberou partnery, kteří se podobají jejich tatínkům - naznačuje výzkum. Ve srovnání s tím skupina psychologů z Durhamské univerzity a dvou polských institucí naznačuje, že ženy, které mají záporné nebo méně pozitivní vztahy s otci, nejsou přitahovány muži, kteří vypadají jako jejich otcové.

Celý článek...
 
CREDO MUTWA ŠAMAN ZULSKÉHO NÁRODA VYPRÁVÍ ( 3 )
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2772
TAJEMSTVÍ AFRIKY

 

Předtím než na této planetě byly stvořeny lidské bytosti, existovala tu velmi moudrá rasa lidí známých jako Imanyukela. Tito lidé přišli ze souhvězdí známého bílým lidem jako Orion a obývali naši zemi pro tisíce a tisíce roků. A ještě předtím než opustili naši zem, aby se ještě jednou vrátili k posvátnému Pavoučímu souhvězdí, provedli velkou evakuaci pod zem, pod Ruwensory Mountains - Měsíční hory a hluboko ve středu Matky Země národ Imanyukela vybudoval město měděných staveb.

 

Celý článek...
 
PUTOVÁNÍ PO AMERICE ( 3. ) ( osvěta pro čekatele na zrušení víz do USA )
Přečteno: 3481

Stravování a pití.

Neznám statistiky, podle kterých se hodnotí spokojené manželství nebo šťastný rodinný život, ale vím, že jednou z veledůležitých cest ke spokojenosti je umění vařit.Kde jsou ty časy, kdy matky učily své dcery domácím pracím a vaření, aby byly vybaveny do manželství. V začátcích namlouvání jídlo není zas tak důležité, ale úměrně s časem prožitém ve dvou je jídlo důležitější a důležitější a mimo lásky věc nezastupitelná. Různé rodinné problémy se dají napravit  a řešit, ale když se v rodině nevaří, je jen otázkou času, kdy to přestane fungovat úplně. Ne nadarmo se říká, že „láska prochází žaludkem“. Dnes řada dívek spoléhá na to, že ten jejich bude vařit, nebo budou chodit společně na obědy a večeře do restaurace, ale to je  bohužel jen představa, která nebývá naplněna.

Nedávno jsem slyšel rozmluvu dvou dívek, jak jedna vypráví té druhé: „Mě vůbec nebaví vařit, a tak nevařím. Ten můj „bejvalej“ si rád listoval v kuchařce, až jsem nakonec zjistila, že na jídlo chodil k sousedce“.  
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující > Konec >>

Výsledky 91 - 105 z 108
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.