Hlavní stránka arrow Tajné společnosti 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Tajné společnosti
Okultní cesta k Baalovi
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2594

Článek „Po stopách záhadného obelisku“ jsem končil slovy – „příště až uvidíte obelisk, vzpomeňte si, že se díváte na jeden z nejvyšších symbolů k uctívání Baala (oblíbenece Zednářů), kvůli němuž Bůh nakonec zničil Izrael“. V tomto měsíci se čeká událost, která má také společného jmenovatele Baala. Připravuje se výstavba kopie 15 m vysoké a 7 m široké klenby, která tvořila vstup do Baalova chrámu v syrském městě Palmýra, který v loňském roce zničili bandité Islámského státu.

Celý článek...
 
Setkání skupiny Bilderberg v červnu 2015 a katastrofální důsledky pro nás všechny
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4905

Nikdo není beznadějněji zotročený než ten, kdo falešně věří, že je svobodný!“ – Goethe. Co ještě nedávno bylo označováno za podivnou ,,konspirační teorii“, se nyní rýsuje konkrétně. Řeč je o odstranění hotovosti, jako to v současnosti požaduje ekonomický expert prof. Peter Bofinger. Spolková vláda se podle jeho návrhu má zasadit za zrušení hotovosti. ,,To by bylo jistě dobré téma na summit G-7 a jeho agendu na zámku Elmau“. Od 7-8. června 2015 se koná každoroční show pro voliče, kde se vystřelují kouřové granáty, aby se odvrátila pozornost obyvatel od toho podstatného.

Celý článek...
 
Archont – seznamte se
Vložil: Gepe   
Přečteno: 17577

Nedávné události ve světě – světová ekonomická krize a geopolitické změny – nutí každého člověka, aby se zamyslel nad příčinami jejich vzniku. 

Celý článek...
 
Jan van Helsing – Tajné společnosti/Válka svobodných zednářů
Vložil: Gepe   
Přečteno: 5579

jan_van_helsing.jpg

Další nová kniha německého autora Jana Udo Holeye, který je známí jako Jan van Helsing se v českém jazyce objevila  na našem knižním trhu a to zásluhou vydavatelství Anch Books. Tento autor již vydal 13 knih, 2 DVD a 2 audio CD a to ve svém ve vlastním vydavatelství Ama Deus Verlag. Ani tentokrát Vás nezklame, podařilo se mu dostat do kontaktu s aktivním, vysoce postaveným svobodným zednářem a přimět ho k rozhovoru, ve kterém detailně popisuje skryté působení celosvětového tajného společenství.  Připravil jsem si pro Vás jednu ukázku z této knihy a jeden odkaz na další kapitoly.

 

Celý článek...
 
24 hodin denně pod kontrolou, cítíme se bezpečněji? 1. část
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3603

Často slýchávám od některých lidí, že současná doba je obdobím velkého probuzení a duchovního posunu pro lidstvo s řadou změn. Pokud se dívám kolem sebe, vidím, že řada lidí se opravdu začíná probouzet a vydává se na duchovní cestu s touhou převzít kontrolu nad svým vlastním životem. Těch lidí je stále málo!  Náš současný moderní život je navržen tak, aby nám dodával dokonalé rozptýlení bez přemýšlení, a při té příležitosti jsou nám tajně, vlastně dobrovolně a bez odporu odebírány naše svobody.

Celý článek...
 
Plazí lidé - REPTILIÁNI
Vložil: Gepe   
Přečteno: 19442
Celý článek...
 
WikiLeaks odkryl, jak se „dělala“ nezávislost Kosova
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4604

Mezi dokumenty, které WikiLeaks předložily světovým médiím, se nacházejí i zápisy o tom, jak se „dělala" nezávislost Kosmetu (Kosova a Metochie), účast Ameriky v tomto procesu, rozhovory světových vůdců, přesvědčování a vydírání, ale i rozprava o tom, co nabídnout Srbsku, aby obměkčilo svůj postoj ve věci nezávislosti Kosova.

Celý článek...
 
Zednářský chrám pod hradbami Kremlu
Vložil: Gepe   
Přečteno: 18487

images.jpg_21.jpgМасоны с Востока

Svobodní zednáři byli ve středověku cechovní sdružení stavitelů chrámů, v nichž byli zastoupeni příslušníci všech stavebních živností, kteří závazkem mlčenlivosti zachovávali a střežili své řemeslné tajemství, které si většinou odnesli až do „hrobu“. Dnešní svobodní zednáři se liší od těch původních tím, že málokterého dnešního zednáře vidíte pracovat na stavbách s pískem a lopatou. Říká se o nich, že pracují neveřejně a v utajení, přesto pochybuji, že pracují tajně v noci na stavbě.

 

Celý článek...
 
Všichni z rodiny draka
Vložil: Gepe   
Přečteno: 9943

Ve Spojených státech tento měsíc zvolili svého prezidenta. Občané Spojených států a celý svět netrpělivě čekal, kdo na čtyři roky vystřídá George W. Bushe, zda Barack Obama, nebo John McCain? Jakým směrem se vydá politika Spojených států? To určitě vědí především ti, kteří financovali letošní prezidentské volby a „dodali“ své kandidáty do závěrečných kol. Jedna skupina finančníků, financuje obě strany. Kdo vyhrál?

Celý článek...
 
Tiché zbraně pro klidné války 2
Vložil: Gepe   
Přečteno: 6374

Následující dokument, který v originále nese název Silent Weapons for Quiet Wars, a je na něm uvedeno datum květen 1979, byl 7. července 1986 nalezen v kopírce IBM, která byla koupena při odprodeji nadbytečných zařízení. Podle M. W. Coopera se tato příručka týká vyhlášení války lidu Ameriky Ilumináty, které bylo formulováno Politickým výborem Bilderberské skupiny během jejího prvního setkání v roce 1954.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 15 z 16
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.