Hlavní stránka arrow Channeling arrow Channeling a jeho kritéria 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Channeling a jeho kritéria
Vložil: Gepe   
Přečteno: 5328

Žijeme v neuvěřitelně technologickém světě, který nás odvádí od přírody a od spojení s vesmírem. Tuto potřebu se snažíme nějak naplnit, protože propojování je přirozeným stavem naší existence. Jednou z vyhledávaných možností je channeling, neboli navázaní kontaktu s bytostmi z říší za fyzickou realitou a zprostředkování jejich poselství, resp. odpovědí na položené otázky.

tx-watson.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Existuje mnoho druhů channelingu: od předávání informací pomocí hlasu a divinace (např. výklad tarotu nebo run), až po automatické psaní či kreslení. Dokonce i napojení na múzy neboli umělecké vytržení při skládání hudby, malování nebo při tanci může být považováno za formu channelingu. Zdroj channelingové inspirace není ani tak důležitý, jako je důležitá podstata toho, co je sdělováno. Zrovna tak ani schopnost upadnout při channelingu do hlubokého transu nezaručuje kvalitu zprostředkovaného poselství.

V první polovině minulého století vzkvétal spiritismus, kdy člověk, který zprostředkovával vzkazy odtělených bytostí (médium) upadl do spánku nebo do transu a celý průběh zprostředkování vzkazů předal tlumočené entitě (nejznámějším bude patrně Edgar Cayce, známý jako „Spící prorok“ – česky vyšlo mnoho jeho knih). Při channelingu si zprostředkovatel zachovává vědomí, případně se upadá do lehkého tranzovního stavu, kdy si dotyčný je jednou částí své bytosti vědom svého okolí, a pomocí druhé zprostředkovává poselství duchovních bytostí. (V této technice byla průkopnickou propagátorkou Shirley MacLaneová – její knižní autobiografie vyšla i česky a ČT před několika lety reprízovala několikadílný film o jejím životě.)

shirley-maclaine.gif

 

 

 

 

 

 

 

Většina lidí slyšela o předávání poselství od duchovních průvodců, andělů, mimozemských civilizací nebo nanebevzatých mistrů, což jsou duchovní bytosti, které kdysi žili pozemský život jako my. Ovšem možná nejdůležitějším aspektem channelingu je schopnost toho, kdo se channelingu věnuje, spojit se se svou jedinečnou duchovní energií – se svým Vyšším já. Bez této schopnosti je proces spojení s duchovními průvodci pouze černobílý a povrchní. Jak rozvíjíme svůj vztah s Vyšším Já (a tedy se věnujeme procesu osobního růstu), celý vesmír ožívá a disponuje vědomím, které nám pomáhá dozvědět se informace o divech Božského vesmíru.

oh-dayton-sharee2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Abychom dosáhli vysoké kvality channelingu, je zapotřebí mít „čistý příjem“, neboli naplno se oddat svému osobnímu růstu a objevování. To vyžaduje mnoho práce na sobě a na své povaze. Součástí této práce jsou řízené meditace k uvolnění zablokovaných energií sídlících v podvědomí a k rozpuštění podvědomých obav, bloků a citových zranění, ke zbavení se pocitů oběti. Tyto energie jsou vyjádřeny archetypálním jazykem, kterému rozumí naše podvědomými a nevědomými aspekty našeho Já.

Prostřednictvím osobního růstu je zapotřebí umět dosáhnout stavu bezpodmínečné lásky, neposuzování a integrace polarity, protože s předsudky, očekáváními a nepročištěným podvědomím se čistého příjmu dosáhnout nedá.

gal6k.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lyssa Royal, která se channelingu věnuje od roku 1985, říká, že poselství mimozemských bytostí s kristovským stavem vědomí (učitelé nastávajícího Nového věku), se shodují v následujících bodech:

 

My všichni jsme tvůrci vlastních realit, a realita je vytvářena našimi myšlenkami a emocemi.

2) Jsme součástí galaktické rodiny, které si zatím nejsme úplně vědomi. Navštívily nás a stále navštěvují úžasně různé bytosti, a to buď ve fyzické formě (např. UFO), nebo na duchovní úrovni (např. andělé).

3) Na Zemi se odehrává transformace, které různí učitelé dávají různá jména. To je zjevný fakt.

4) Všichni disponujeme schopností vnitřního spojení s Bohem a nepotřebujeme uctívat žádné vnější autority. Jsme součástí Boha a nepotřebujeme nikoho, kdo by nám sloužil jako vnější zprostředkovatel Boží vůle, nebo jako „kosmický posel“ – nepotřebujeme žádného kněze, žádnou církev, žádného guru, ani žádné do transu upadající médium.


Nicméně na začátku cesty potřebujeme učitele. Každý, kdo se channelingu věnuje, má svůj osobní styl – stejně jako hudební skladatelé nebo malíři. Důležité je najít si takového poradce, jehož vzkazy přinášejí naději, radost a duchovní probuzení. A který život ve třetí dimenzi zvládá, aby v duchovních sférách nehledal jenom únik z pozemské reality.

 

© Ivana Muková

Článek je možné dále volně šířit, ale bez úprav a s uvedením jména autora (překladatele) a zdroje http://ivana.mukova.sblog.cz/

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.