Hlavní stránka arrow Nádech výdech arrow Budíček, aneb už se pomalu probouzím 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Budíček, aneb už se pomalu probouzím
Vložil: Gepe   
Přečteno: 6809

Vstoupili jsme do dalšího roku třetího tisíciletí, jsme zase o jeden rok starší a moudřejší. Starší ano, ale moudřejší? Politici s podporou „nezávislých“ médií si nemohou vynachválit vstup do schengenského prostoru a již plánují, jak „výhodně“ zpeněžíme poslední státní podniky. Každá bytost žijící ve společnosti je nucena podřídit se zájmu celku. Kdo jsou ti, kterým jsme vložili právo rozhodovat za nás, a opravdu rozhodují pro blaho většiny lidí našeho národa? Nebo tomu tak není?

Nejsem si zcela jist, že je moudré prodávat něco, co můžeme nadále ovlivňovat a co nám může stále plnit státní kasu i v budoucnu (letiště, České aerolinie, Budějovický Budvar, Škodaexport…). To je stále málo toho, čeho jsme se jako stát zbavili? A to se nechci zmiňovat o názoru „našich“ zastupitelů ohledně ustanovení referenda k otázce radaru a přítomností cizích vojsk na našem území. To nás mají za hlupáky? Mám takový dojem, že pánové a dámy pod vidinou nové totalizace jednotného státu Evropské unie se již necítí jako Češi. Ostatně již řada zákonů EU je nadřazena našim zákonům a předpisům. Jak dlouho si udržíme svoji státnost a řeč? Místo toho, abych se radoval z úspěchů naší ekonomiky a životní úrovně, kterou máme dle slov Václava Klause na nejvyšší úrovni, jakou kdy jsme za poslední dobu měli, vedu takové pesimistické řeči…

Bohužel historie nás nabádá k opatrnosti - kolik let jsme byli „svobodným“ suverénním státem? Jestliže řada lidí s nedůvěrou hledí směrem k Východu, tak naši předci před první republikou a po II. světové válce s nedůvěrou hleděli na země mluvící německy, které z našich lidí udělaly druhořadé občany a dokonce se jim snažily odebrat jejich mateřskou řeč. První republika byla v roce 1918 založena za podpory velmocí ze zištných důvodů ke zničení Rakousko-uherské monarchie a „vložení klínu“ mezi země mluvící německy, nikoliv z lásky ke Slovanům uprostřed Evropy. V roce 1939 byl za opětovné podpory velmocí (Mnichov) založen Protektorát Čechy a Morava a již během války opět po vzájemné dohodě velmocí bylo předem rozhodnuto o poválečném uspořádání a vlivu SSSR na naši republiku - od února 1948. Změny koncem roku 1989? Také po vzájemné dohodě…, nebo si opravdu myslíte, že jsme si díky „sametové revoluci“ sami bez vzájemné dohody velmocí vydobyli svobodu nad komunismem?

Nabízí se otázka: rozhodovali jsme v „nových“ dějinách našeho státu někdy sami o sobě bez závislosti na druhých? Snad jen rok 1968 představoval naši touhu vydat se ke svobodě a nechat lid rozhodnout o dalším směru žití v naší republice. Vše dopadlo, jak dopadlo - podle historických dokumentů, než nás „bratři“napadli, tak nejprve se svým úmyslem seznámili USA, které „mlčky“ akci posvětily. Je opravdu možné se svobodně a samostatně rozhodnout o našem životě a životě našich dětí?

Bohužel, každá doba má svoje vlády, které se jezdí radit do Washingtonu, Moskvy, Berlína, Bruselu.

A lidé?

V každé době dělali to, co měli – poslouchali poslušně svoje volené zástupce, kteří pracovali do „roztrhání těla“ pro blaho svého lidu.

Přesto se nemohu zbavit jednoho dojmu. I když o nás v minulosti rozhodovaly velmoci, neseme i svůj vlastní díl zodpovědnosti, které nás na mnoho let poznamenala, hlavně za události v roce 1938, 1948, 1968. A doufám, že jsme se poučili a uslyšíme naše rozhodné NE v roce 2008 k postoji radaru a umístění cizích vojáků na našem území, i když se to jedné velmoci nebude líbit. Při pohledu do zrcadla se nám naše tvář bude určitě líbit.

Jak groteskní je, když před volbami politici před námi panáčkují, slibují, lžou, až se „hory zelenají“. Po zvolení sami sebe utvrzují v přesvědčení, že právě oni jsou tou nejkvalitnější částí lidského společenství, právě jim náleží zvláštní výsady a téměř absolutní moc, kterou dokáží využít ve svůj vlastní prospěch.

Jak to doopravdy s námi myslí v současné době naši zvolení zástupci lidu, ukázal pan předseda vlády Mirek Topolánek, když všem přítomným ve sněmovně ukázal symbol „křováka (z) buše“. Pan Kalousek prozradil, že tento symbol byl určen jen jemu a znamená, že je jednička. Docela by mě zajímalo, zda tento lidovecký ministr posléze odešel do chrámu Páně ke zpovědi a požádal o odpuštění za své hříšné lži.

bush_middle_finger.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

topol-45ee8aa63f3df_240x153_240x153.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pokud čelní představitel vlády odpovídá reportérům na dotaz slovy: "Běžte do pr….," není něco v tomto státě v pořádku.

Ruku na srdce, přátelé, opravdu si takto představujete člověka, který je reprezentantem našeho státu? Jste si opravdu jistí, že se takto chová slušný člověk s naší důvěrou, natož člověk s nejvyšší vládní funkcí?

Je mi smutno a vzpomínám na svou babičku, která mi vždy kladla na srdce: „Chovej se vždy slušně, ať každý ví, že jsi slušně vychovaný“.

Dnes již vím, že není důležité, jak člověk vykonává svoji práci, nýbrž do jaké míry ji vykonává správně z pohledu systému. Chcete-li ve své kariéře stoupat, musíte chápat rozdíl mezi dobře a správně.

Moudří lidé jakoby vymřeli, tato společnost nemá potřebu těchto lidí! V každé společnosti na celém světě tito moudří lidé jsou, bohužel někde v ústraní, ale vždy připraveni pomoci příchozím!

Moudrost se skládá z vědění a lásky, moudrost se nedá naučit, ta přichází s časem. Nebo taky ne…

 

„Tímto směrem svět spěje.

V našem světě nebudou žádné emoce než strach,

vztek a sebeponížení.

Ale vždy zde zůstane opojení mocí.

Vždy zde bude požitek z pošlapávání bezmocných.

Chcete-li nějaký obraz budoucnosti,

představte si botu šlapající na lidskou tvář – navždy.

Ponaučení z toho je jednoduché.

Nedopusťte, aby se to stalo.

Závisí to na vás.“( George Orwell)

 

Měli bychom si uvědomit, že události, které ovlivňují naše životy a všech lidí na naší planetě Zemi, nejsou náhodné. Nemám na mysli klimatické změny ale síly, které již v minulosti ovlivňovaly dění na naší planetě a ovlivňují ji dodnes. Bohužel se nejedná o síly, které jsou prospěšné lidstvu, ale právě naopak.

Přes 2000 let se neustále hlásá slovo láska - podle křesťanů přišel Ježíš Kristus s principem „všeobjímající“ lásky. 2000 let máme možnost pracovat s touto láskou, ano stačí jen podle toho pracovat a také konat. Co se změnilo?

Je méně lásky.

Za vším stojí všudypřítomný systém a v ústraní tvůrci tohoto systému, kteří z lidí dělají poněkud nemyslící poslušně pracující loutky. Systém nám nabízí různé směry víry a představ a my si myslíme, že máme svobodnou volbu. Jelikož mistři manipulací cíleně kontrolují naše představy o světě díky médiím, nemůžeme mít skutečnou volbu. Na kterou stranu se přidáme, ke komunismu nebo kapitalismu, na stranu protestantů nebo katolíků, jsme pro nebo proti, aniž si všímáme a chápeme, že se nám stále nabízí spousta možností, které nás odvádějí od jiné možnosti – poznání pravdy!

Nejvíce nás ovlivňuje televize, která nám předkládá skutečnosti tak, jak je máme vidět, a mluví se o nich tak, jak je máme slyšet. O skutečně důležitých věcech nepadne ani slovo. Odvádí nás od sbírání vlastních zkušeností a prožívání skutečných emocí.

Televize v nás vyvolává permanentní atmosféru strachu, dokonce i ty pořady, které na první pohled vypadají zcela neškodně a dokonce i některé pořady pro děti - to je „kapitola sama pro sebe“. V dobách, kdy ještě nebyla televize a rozhlas, toto „vysílání“ se odehrávalo na církevní „půdě“, kde se používaly tradiční „zbraně“ strach a vina se stejným úspěchem.

Od mládí posloucháme své rodiče, paní učitelku ve škole, své kamarády, pana doktora, později manželku či manžela, dodržujeme dané zákony a předpisy, čteme knihy, tisk, díváme se na televizi, chodíme za kulturou a sportem a vytváříme si svůj vlastní názor na fungující svět kolem nás.

Každé ráno chodíme do zaměstnání, kde vytváříme hodnoty podle předem stanovených postupů, v hlavě máme své rodinné problémy (placení půjčky,vyzvednout Karlíka ze školky, manželka nemocná, auto s akční slevou, vyhrávající tiket v Tip sportu, půjdu večer na fotbal, nebo do hospody…), které nás neustále „udržují při životě“.

Tak si v duchu říkáme: „Nesnáším ticho, musím si s kolegy popovídat o událostech z minulého dne, popřípadě filmu či seriálu v televizi , také mám při práci puštěné rádio a telefonuji – hodně telefonuji, popřípadě posílám na všechny strany SMSky, pokud mi to práce dovoluje… A takto se chovám i mimo zaměstnání. Nejdůležitější je hlavně na sebe neupozorňovat, být „neviditelný“, dělat to, co dělají všichni, hlavně nebýt v něčem jiný než ostatní. Ano, souhlasím, jak říkáte pane řediteli. Hlavně, ať mě nepropustí na stará kolena, vždyť mají propustit dva lidi. Zase prší, nic nestíhám, to je tu vedro a zase došlo pití! Franta mě dnes pěkně naštval a Jirka, no to je pako. Už mě zase bolí záda, ještě že mám prášky…, co je to za ticho, hrozný ticho – vypnuli proud. Mě klepne…“

Příběh „malinko přibarvený“, ale u některých lidí blížící se skutečnosti. Co s toho vyplývá? Člověk nemá čas se zabývat ničím jiným než vlastními problémy.

Proč jsme zde na tomto světě, jaký zde máme úkol, proč je zde tolik konfliktů a utrpení, jak fungujeme, končí všechno naší smrtí, jsme ve vesmíru sami, existuje bůh – co je to, nebo kdo je to, …?

Mnoho otázek a málo odpovědí, systém nereaguje, když ano, tak formou odpovědi kolegy v prácí:“Prosím tě, já nevím kde mě hlava stojí a ty myslíš na takové pitominy, tvé starosti na mou hlavu“.

Jistý pan Charles Robert Darwin, britský přírodovědec, tvrdil, že vše na naší planetě je podřízeno neřízené evoluci a vše kolem nás včetně nás samotných je jen náhodná hříčka přírody, člověk je tu jen krátkou dobu. Tento sociální darwinismus založený na představě , že se lidstvo vždy vyvíjí od primitivnějšího k rozvinutějšímu, zpomalil vývoj lidstva a porušil rovnováhu celé civilizace. Sice od této teorie uteklo spousty vody (19.stol.), řada věcí z tehdejší doby byla i částečně upravena, ale na všech školách se Darwinova teorie vyučuje jako jediná neměnná pravda.

Nový pohled tvrdí, že člověk je na této planetě neuvěřitelně dlouhou dobu a první lidské bytosti pocházejí z jiné galaxie. Jedna zajímavost - rotace planety Země kolem své osy je 23 hodin 58 minut. Biologický rytmus zvířat a rostlin je nastaven na 23 hodin 58 minut, ale pozor, lidský, smyslový a nervový aparát funguje v rytmu 24 hodin 37 minut u každého člověka, což je velice zvláštní!!! Tento cyklus odpovídá rotaci planety Mars kolem své osy.

Názory na způsob, jakým jsme se my lidé objevili na planetě Zemi, se různí, ale o těchto zajímavostech dnes nechci psát. Rád bych se trochu zmínil, jakým způsobem nám je odebírána energie a jakým způsobem jsme my lidé na této planetě manipulování k „obrazu manipulantů“ vládou samozvaných s podporou zájmových skupin pečlivě skrytých před zraky obyvatel tohoto světa.

Sice oficiální instituce tvrdí, že všechny knihy, články, zprávy pojednávající o kontrole a manipulaci lidí skrytou vládou tohoto světa, jsou jen konspirativní teorie, nebo hlouposti, které se nezakládají na pravdě a jen zasévají svár a zlobu mezi lidmi. Budeme jim věřit?

Systému nevyhovuje, jste-li svobodní a silní, neboť potřebuje bezchybně fungující loutky (poskoky), které jsou zcela oddané záměru systému. K dosažení svého cíle si bere na pomoc destruktivní síly, které odebírají od svých příznivců energii a tím si nad nimi vytváří moc. Vůbec se nezajímá o jejich osud, prvořadé je získat od nich energii. Pokud se člověk dostane do vlivu tohoto systému, je nucen si budovat svůj vlastní život v souladu s jeho zákony, jinak mu nastanou velké problémy a systém ho doslova sešrotuje.

Centrální energetické proudy v lidském těle jsou známé mnoho let, energie v těle člověka cirkuluje docela složitým způsobem. Pokud se dostaví depresivní stav či jiné napětí, nastává zúžení kanálků a cirkulace volné energie se zpomaluje, nebo se dokonce zcela zastaví.

Všechny emoce jako strach, vina a zlost jsou energie, které jsou hluboce uloženy jako temné emoce, které nás žerou, zbavují uvolnění a jsou hlavní příčinou nemocí jako je rakovina a srdeční problémy.

Úkolem systému je nalákat a upoutat pozornost co nejvíce přívrženců a k tomu slouží např. proklamovaný přístup k informacím, který je postaven na tom, aby nás vyvedl z rovnováhy. Jakmile vybočujeme z rovnováhy reagujeme negativně a začneme láteřit, stěžovat si, …atd., což jsou zcela normální reakce. A to je také hlavní účel.

Sami jste si jistě všimli, že ve zpravodajských pořadech převládají špatné zprávy, které vyvolávají výrazné emoce – strach, pohoršení, nepokoj, nenávist, závist. Nejstarší a nejmocnější je strach, který dokáže i usmrtit. Naším velkým zlozvykem je také se zbytečně rozrušovat, či znepokojovat kvůli malichernostem. A těch je!

Doufám, že jste v klidu.

Pokud vás něco znepokojuje, těžko se můžete soustředit na cokoli jiného, což je také účel.

Velkým odběratelem energie a škůdcem je pocit viny („my hříšní“), se kterou má církev letité zkušenosti. Již od raného dětství je nám vnucována. Možná jste se sami přesvědčili, že pocit viny často vyvolá i nějaký dluh – dlužím-li, jsem něčím zavázán a jsem povinen závazku dostát a předávám svou energii. Možná právě proto na každém kroku jsme lákáni slovy „jak snadné – vypůjči si“.

Máte v oblibě nějakého slavného sportovce či zpěváka, kterého když uvidíte, tak vás „vyvede z míry“? Víte o tom, že některé celebrity mají 100x větší plat než takový chirurg, který zachraňuje životy? V žádném případě nezávidím jejich peníze, jen chci porovnat jejich postavení na trhu hodnot a práce.Tyto celebrity platí systém (jejich nástroj) a to velice ochotně, náklady se vždy bohatě vrátí.

Jak jsou užiteční pro systém mimo toho, že se naučili zpívat, či občas se trefit do balónu?

Ovlivňují velké množství lidí svým chováním, oblečením, názory. „Podívej se, jak se konkrétní věci zhostili jiní, kteří dosáhli úspěchu, následuj je, ber si z nich příklad.“ Málokdo si uvědomuje, jak obrovský vliv tato propaganda vykazuje – jednou zjevná, částečně nenápadná. Velmi důrazně nám někdo vnucuje, podle kterých stereotypů se musí žít. Vždy potřebujeme mít nějaké srovnání, protože úspěch je věc relativní. Proto když vidíme cizí úspěch, přirozeně tíhneme k tomu, abychom jeho původce považovali za svůj vzor: „Chtěl bych být jako on, úspěšný, slavný a bohatý“.

Kdysi za dob Římanů se konaly velmi oblíbené gladiátorské zápasy, které převzali Římané od Etrusků a ti od starých Řeků. Etruskové věřili, že pokud někdo zemře, bude se vracet na zem a strašit. Tomu se dalo zamezit jedině smrtí někoho jiného. Zprvu se zabíjeli zcela neviní lidé, později ale přišli na lepší nápad – vzali dva zajatce (otroky, zločince) a nechali je bojovat nad hrobem zemřelého. Ten, kdo prohrál, se stal obětí. V pozdějších dobách pokud Říman nechtěl pořádat při pohřbu gladiátorský zápas, byl k tomu donucen, jinak by se pohřeb nemohl uskutečnit. Časem přestaly být zápasy jen záležitostí pohřbu. Lidé si je tak oblíbili, že se začaly konat jen tak, pro zábavu. Toho zneužívali i politikové, kteří dlouhotrvajícími hrami odvraceli pozornost lidu od vojenských neúspěchů. Díky těmto zápasům vytvářeli negativní energii, mnoho energie.

Dnes se nekonají zápasy na život a na smrt, ale koná se spousta sportovních zápasů, kde vznikají energie především u fanoušků jednotlivých mužstev. Představte si, že jste na fotbalovém stadionu pro 40 tisíc lidí a domácí mužstvo vstřelí gól, nebo rozhodčí odpíská proti domácímu týmu spornou penaltu a všichni návštěvníci směřují svoji negativní energii směrem k rozhodčímu,. Za normálních okolností by se tento rozhodčí musel silou energie nadzvednout a padnout mrtev, což se nestane – je mu odebrána. Kým?

Napětí, strach, rivalita a pasivní agresivita (může přerůst k aktivní agresivitě) provází všechna sportovní utkání, slouží k výrobě energií, které jsou odsávány.

Největším „výrobcem“ negativních energií a paralyzování lidských duší jsou války. Od skončení druhé světové války proběhlo na světě zhruba 200 válek a velkých ozbrojených konfliktů, přičemž téměř všechny se odehrály v zemích třetího světa. Jejich razantnost je dána mimo jiné tím, že součástí „rozvojové pomoci“ bývají dodávky zbrojní techniky, díky kterým se rozvinuté země výhodně zbavují zastaralejších částí svého zbrojního arsenálu.

Dokážeme si vůbec představit, kolik bolesti, strachu a beznaděje vzniká v těchto válkách? Nejvíce ohroženou skupinou jsou tradičně civilisté – rodiny s dětmi a staří lidé.

Nejefektivnější cesta jak uzavřít lidskou mysl a manipulovat s vědomím o sobě je, programování dogmatických forem. Dogma bude vždy usilovně odolávat ostatním informacím a odpuzovat jakoukoli jinou alternativu, která je v kontrastu s úzkým a pevným názorem. Dogmata se stávají osobním smyslem ochrany a drží si svoji sílu.

Podle encyklopedie je Dogma teologická nebo filosofická teze, která je přesně formulována a nepřipouští žádné další námitky. Tímto termínem se označují také články víry, které církev označuje jako zjevenou pravdu.

Člověk, který se dostane do spáru dogmatu, nasadí si „klapky na oči“ a nevidí vlevo vpravo a můžete mu říkat, co chcete – zcela zbytečně.

Stále platí : čemu věříš, to přitahuješ do svého života. Je to energetický vzorec, který vysíláme do světa a přitahujeme stejné zkušenosti a příležitosti, které se poté manifestují.

 

Systém dobře ví, že je důležité je proti sobě postavit dogmatické myšlení některých náboženství a vytvořit třecí plochy - křesťanství, islám nebo židovství. A co levice, nebo pravice?

 

Ideální produkce negativní energie, obzvlášť, když se povzbuzují obě strany.

montauk_1993_8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velice zajímavá zpráva se objevila v knize The Montauk Project (Preston B. Nichols a Peter Moon), kde se uvádí, že existuje frekvence, která blokuje naši lidskou paměť. Je vysílána v pravidelném intervalu z centra kontroly lidské mysli Montauku, na východním konci Long Islandu v New Yorku. Experti se domnívají, že může být používána i k uzavření portálů a mezidimenzionálních bran a tak vlastně může uzavřít naši dimenzi od ostatního vesmíru a odpojit ji od jiných časoprostorových dimenzí. Když jsme blokováni a uvězněni ve frekvenci, znamená to, že jsme kontakt s naší nekonečnou pamětí ztratili.

Dalším omezováním naši energie jsou chemické preparáty farmaceutického průmyslu, který se snaží podchytit co nejvíce závislých na svých produktech.

Potravinářský průmysl s chemickou úpravou svých produktů je na dlouhý článek a genetické „šlechtění“ rostlin bez znalosti dopadu na (ne)zdraví lidí…mohl bych pokračovat.

My jsme sice svobodní lidé, ale stále nevíme, co ta svoboda vlastně je, musíme jí poznat. Je nám v tom bráněno. Pocit omezení je v nás neustále uměle vyvoláván. Bránit se nejde něčemu, co nevnímáme, protože máme otupené vnímací schopnosti a smysly.

Když rozpoznáme negativní myšlenkové vzorce, které nás obklopují a odstraníme je, tak se naše realita rázem změní a tím se změní i svět.Tvůrci systému vědí, že pokud bychom se naráz probudili, přerušíme všechna vzájemná propojení, vazby a zbavíme se otroctví jednou provždy. Proto nás neustále musí držet ve stavu drogovém opojení, závislosti a není důležité, jak se ta závislost jmenuje.

Proto ať nám různé hrůzné informace prolétnou „jedním uchem dovnitř a druhým ven“, přestaňme si chránit svoji jedinečnost a dokazovat všem svoji výjimečnost, vzdejme se pocitu viny, hodně meditujme, abychom si upevnili spojení se svým Já. Pozorujme život kolem sebe, jako by to byl film a nevstupujme do děje, jinak se budeme zbavovat své drahocenné energie.

Čím více budeme mít energie, tím budeme svobodnější!!!

 

Příště se podíváme, kdo nad systémem stojí a kdo nás hlídá.

 

gepe

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.