Hlavní stránka arrow Tajné společnosti arrow Pohled do tmy – Tajemství sestřelené družice 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Pohled do tmy – Tajemství sestřelené družice
Vložil: Gepe   
Přečteno: 6448

Pokud neznáme a neporozumíme systému vedení tohoto světa, nejsme schopní porozumět důležitým událostem, které se v historii lidstva staly a které se připravují. Věřte, nic se na světě neděje náhodou, vždy příčina a následek jdou v ruku v ruce. Pokud porozumíme, nejen zjistíme, kde se nachází pravda, ale můžeme svou aktivitou pomoci změnit tento svět ke štěstí nás všech.

Události, které probíhají a které se připravují do „finální fáze“, je tolik, že nevím, kde začít, a také si nejsem jistý, zda se budete orientovat v prostředí, ve kterém se budeme pohybovat.

Ve svých „Pohledech do tmy“ Vás chci seznámit s řadou zajímavostí, které mají jeden problém: dostat se na denní světlo. Nečekejte, že dané informace pocházejí z politických kruhů nebo dokonce z Bílého domu, i když…

Koncem ledna letošního roku se v médiích objevila zpráva, že americký špionážní satelit o velikosti mikrobusu a vážící dvě tuny se dostal do vážného problému, závadu nelze odstranit a je nutné v rámci zajištění bezpečnosti lidí na Zemi satelit sestřelit. Koncem ledna sice americká vláda tvrdila, že satelit se roztříští na malé kousky a znamená pro lidi jen minimální ohrožení, nakonec změnila svůj názor a rozhodla se satelit sestřelit.

Družice US193 patřila Národnímu zpravodajskému úřadu (National Reconnaissance Office), který ji vypustil ze základny ve Vandenbergu 14. prosince 2006 a na oběžnou dráhu ji vynesla raketa typu Delta 2. Krátce po jejím vstupu do kosmu prý přestaly fungovat její energetické zdroje a bylo s ní přerušeno spojení. Snaha po obnovení její činnosti byla neúspěšná. Hlavním důvodem sestřelení bylo půl tuny toxického paliva hydrazinu, který se nacházel na palubě satelitu a pří dopadu na Zemi by vytvořil oblak jedovatého plynu o velikosti dvou fotbalových hřišť.

Byl tu menší problém - když Čína v lednu loňského roku sestřelila svoji nefunkční meteorologickou družici balistickou raketou, Spojené státy protestovaly s tím, že vývoj a zkoušení takových zbraní není v souladu s využíváním vesmírného prostoru. Čína oznámila, že je v důsledku připraveného sestřelu družice ve stavu pohotovosti a žádá o zveřejnění podrobnosti k této akci.

Loď USS Lake Erie doprovázena dvěma torpédoborci USS Decatur a USS Russell směřující k Severnímu Pacifiku měla na palubě lodi tři speciálně upravené řízené střely – 3 ICBM a jedna z nich v ranních hodinách ve 4:26 SEČ 21.2. 2008 sestřelila špionážní satelit ve výšce 247 kilometrů nad zemským povrchem.

Tak tuto oficiální část článku si mohl každý pozorný čtenář přečíst v domácím i zahraničním tisku, popřípadě zhlédnout na svém televizním přijímači, kde se televizní stanice předháněly, aby divákům předložily to, co si mají myslet.

S následující zprávou bylo seznámeno minimum lidí.

Vládě USA se podařilo utajit před veřejností velice zajímavé skutečnosti. Mimo to, že střela, která sestřelila družici, stála daňové poplatníky 60 miliónů dolarů, měla především uchovat tajemství mimozemské technologie a nezákonně klonovaného kosmonauta. Tento kosmonaut byl hybridem člověka a mimozemské bytosti, která měla za úkol ovládat progresivní technologii na palubě družice, zkonstruované z dílů mimozemského plavidla. Vláda neměla zájem, aby se družice dostala na zem, kde by mohla vzbudit velkou pozornost díky své technologii a nekonvenčnímu členu posádky, což by vyvolalo řadu otázek.

Již několik let „světovláda“ (budeme užívat zkratku „SV vláda“, tj. globální kartel-ultra bohatých a vlivných) produkuje lidské klony a používá různých „genetických směsí“ lidských a mimozemských genů. Tyto klony jsou tajně vyprodukované v podzemích továrnách „SV vlády“ na Islandu, Antarktidě, ale i jinde. Klony se vyrábí pro různé účely. V případě kosmonauta na palubě tajné špionážní družice bylo kosmonautovo genetické složení následující: 2% lidských genů a 98% genů mimozemských. Jeho úkolem na palubě bylo řídit speciální technologii, která byla naprosto unikátní. Komunikace s tímto kosmonautem byla na telepatické úrovni. Další výhodou toho kosmonauta byla nespavost a minimální spotřeba jídla, což odstraňuje problém uskladnění potravin. Můžeme si myslet, že 2% lidských genů není příliš v genetické směsi, ale musíme si uvědomit, že genom šimpanze a lidský genom se od sebe liší 2% (k tomu tématu se vrátíme později). Americká vláda mohla z jiné družice tohoto kosmonauta zachránit, ale to neměla v úmyslu.

V událostech okolo satelitu se začaly objevovat zprávy, že načasování operace na zneškodnění satelitu je prý velice složité. Armáda dlouho čeká na kombinaci nejpříznivějších faktorů, které by daly větší šance na úspěšnou destrukci. Operace sestřelení satelitu byla sledována s velkou mezinárodní pozorností. Zcela nečekaně byla tato akce odebrána armádnímu velení a do čela se postavil sám ministr obrany Robert Gates.

V Bílém domě a v NASA pracují lidé, kterým se současné praktiky vlády nezamlouvají, a tak pracují na „demontážních akcích“, které se připravují na ovládnutí celého lidstva (NWO) podle předem připraveného scénáře. Ten se má prý uskutečnit koncem roku 2008 a hlavní roli budou „hrát“ UFO.

Záchranný tajný tým z NASA ( nezávislý na SV vládě), který si vytvořil „časový prostor“ pro utajenou akci z nedeklarovaného kosmického plavidla ze Space City přivezl „drahocenný náklad“ zpět na zem. Po této akci byla v bezpečné vzdálenosti od země satelitní družice US193 zneškodněna.

Vybráno z domácích i zahraničních materiálů.

Pokračování…

(c) 2008 Gepe

Tento materiál lze kopírovat jen po předchozím písemném souhlasu. Děkuji

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.