Hlavní stránka arrow Rady pana Rady arrow Tajemství - The Secret 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Tajemství - The Secret
Vložil: Gepe   
Přečteno: 7516

Všichni jsme spojeni. Jen to nevidíme. Neexistuje nějaké „tam venku“ a „tady uvnitř“. Vše ve vesmíru je spojeno. Je to jen jedno energetické pole.

tajemstv.jpg

 

 

 

 

 

 

Ať se tedy na to díváte jakkoli, výsledek je stále stejný. Jsme jedno. Všichni jsme spojeni a jsme součástí jednoho energetického pole, jedné nejvyšší mysli nebo jednoho vědomí či jednoho tvůrčího zdroje. Nazývejte ho, jak chcete, ale všichni jsme jedno.

Pokud se nyní zamyslíte nad zákonem přitažlivosti s tím, že všichni jsme jedno, spatříte jeho naprostou dokonalost.

Pochopíte, proč se k vám vaše negativní myšlenky o někom jiném vrátí, aby ublížily jen vám. Jsme jedno! Nemůžou vám ublížit, pokud zlu nepomůžete ke vzniku tím, že budete vysílat negativní myšlenky a pocity. Byla vám dána svobodná vůle, abyste si vybrali, ale když máte negativní myšlenky a pocity, oddělujete se od jediného veškerého dobra. Zamyslete se nad každou negativní emocí a zjistíte, že každá má svůj základ ve strachu. Pochází z myšlenek separace a z toho, že sebe vnímáte odděleně od druhých.

Příkladem takové separace je soutěžení. Za prvé, myšlenky na soutěžení pocházejí z myšlení o nedostatku, neboť říkáte, že nabídka je omezená. Říkáte, že není dost pro každého, proto musíme soutěžit a zápasit, abychom věci získali. Když soutěžíte, nikdy nemůžete vyhrát, dokonce i když si budete myslet, že jste vyhráli. Jakmile soutěžíte, přitahujete v důsledku zákona přitažlivosti lidi a okolnosti, aby vám konkurovali v každém jednotlivém aspektu života, a nakonec prohrajete. Všichni jsme jedno, a tak když soutěžíte, soutěžíte proti sobě. Soutěžení musíte z mysli odstranit a stát se tvořící myslí. Zaměřte se jen na své sny, své vize a z rovnice odstraňte veškerou konkurenci.

Vesmír představuje univerzální zásobárnu a výhradního dodavatele. Vše pochází z vesmíru a je vám doručováno skrze lidi, okolnosti a události na základě zákona přitažlivosti. Uvažujte o zákonu přitažlivosti jako o zákonu zásobování. Je to zákon, který vám umožňuje vybírat z nekonečných zásob.

Když vysíláte dokonalou frekvenci toho, po čem toužíte, budou k vám přitahováni a doručováni dokonalí lidé, okolnosti a události!

Věci, po kterých toužíte, vám nedávají lidé. Dokud se budete držet této falešné víry, zakusíte nedostatek, protože se na vnější svět a lidi díváte jako na dodavatele. Skutečným dodavatelem je ona neviditelná oblast, ať už ji nazýváte vesmír, nejvyšší mysl, Bůh, nekonečná inteligence či jakkoli jinak. Kdykoli něco dostáváte, pamatujte, že jste to k sobě přitáhli zákonem přitažlivosti a tím, že jste na frekvenci univerzálního dodavatele a v souladu s ním. Univerzální inteligence, která vše proniká, uvedla do pohybu lidi, situace a události, aby vám onu věc poskytla, protože takový je zákon.


John Assaraf

 

ukázka z knihy Rhonda Byrne – THE SECRET
http://www.thesecret.tv/

http://www.euromedia.cz

http://www.knizniweb.cz/jnp/cz/index.html

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.