Hlavní stránka arrow Duchovno arrow 2011 - ROK STŘÍBRNÉHO ZAJÍCE 25 červen 2018  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
2011 - ROK STŘÍBRNÉHO ZAJÍCE
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3200

Po roku Bílého Tygra, jenž končí 2.2.2O11 ,,nastupuje,,- přichází ke slovu-dnem 3.2.2O11- do 22.1.2O12 rok ,,STŘÍBRNÉHO ZAJÍCE,,

- již samo stříbro je prvkem Lunárním = ženským jinovým. Má vztah k ,,rodině, domovu, duši, intuici, citu...kdo pozorně vnímá zjišťuje, že tento rok řeší podobné ,,atributy,, jako rok předchozí... ALE ZCELA JINÝM ZPŮSOBEM!!

Tento rok Zajíce odpovídá západnímu znamení Ryb.

Klíčová slova: KAMARÁDSTVÍ, DIPLOMACIE, PŘIZPŮSOBIVOST...!

Není úžasné, jak po předchozím doslova bouřlivě-revolučním roku, kdy všichni projdou HLUBOKÝM ,,OČISTCEM,, nastoupí rok s těmito výše uvedenými kvalitami?! Neumím si představit jak bychom mohli žíti INTEGRITU, tohoto roku bez toho, aniž bychom prošli ,,zemětřesením,, v našich VĚDOMÍCH skrze rok Bílého Tygra!.... Znamení Ryb je symbol nekonečného Oceánu Stvoření, kde vše SVOBODNĚ SDÍLÍ existenci v klidu, míru, lásce...Je to znamení,ve kterém přišel Kristus, aby nás učil VZÁJEMNOSTI...

Čím je tento rok ,,stříbrného zajíce,, charakteristický? Dle legendy jde o Měsíční Bohyni - ochránkyni dětí (,,děti Boží,,). Zajíc hned po narození (na rozdíl od králíka má teplý kožíšek ( ,,teplo,,) a výtečný zrak (,,vhled do věcí,,...něco jako intuici-napojení...

ROK ZAJÍCE je obdobím KLIDU, TICHOSTI, VOLNÉHO ČASU, a ZOTAVENÍ po předchozím roku Tygra. Lidé se mohou těšit uměleckými zážitky, dobrým jídlem, přepychem...(něco jako ,,roh hojnosti,,). Peníze se v tomto roce snadno vydělávají, ale také snadno utrácejí. Je to rok pohodlí, před nastartováním roku následného= ,,ČERNÉHO DRAKA,, Ve světovém měřítku rok Stříbrného Zajíce přináší DIPLOMATICKÉ, POLITICKÉ A MÍROVÉ DOHODY!!

30_vesteni2011-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

astrolog Jaromír Voborský

STŘÍBRNÝ ZAJÍC je ,,kovový zajíc,, (jako předchozí Bílý Tygr...) ALE JE JINOVÝ na rozdíl od JANG Tygra...Symbolikou je ,,kotel,, ( vnímám,,grál,,- duchovní podstata ,,člověka,,)

Kovové vlastnosti jsou: SPRAVEDLIVOST,NEZÁVISLOST, PEVNÁ VŮLE SÍLA, PŘÍTOMNOST (být ,,teď- a tady,,)ODHODLANOST,SOUSTTŘEDĚNOST... K jeho vlastnostem dále patří ODVÁŽNOST a VELKÁ FYZICKÁ SÍLA,jakož i PŘESVĚDČENÍ (,,víra,,) a ZOTAVUJÍCÍ SCHOPNOST= (REGENERACE- UZDRAVOVÁNÍ).

Jeho vlastnosti mu umožňují ,,vůdcovství,, neboť zde nechybí rozhodnost a CÍLE-VĚDOMOST! Je to ,,znalec,, se smyslem pro UŠLECHTILÉ a VKUSNÉ. Rozhodně odmítá všechny vulgární projevy.Dokáže se VCIŤOVAT do psychických pochodů lidí...Protože Zajícovou ,,větví země,, je ,,dřevo,,- a kov se dřevem jsou v konfliktu, bývá Zajíc ,,blokován,, ve svém EMOCIÁLNÍM a INTELEKTUÁLNÍM rozvoji (budou omezovány negativní emoce a ,,rozum,,- posílí se CITOVÉ A INTUITIVNÍ kvality člověka), což,jest velmi dobré z pohledu kam směřujeme. Proto se budou řešit ,,vnitřní ,,konflikty. Zajíc MUSÍ integrovat do svého charakteru OBOJÍ jak kovové-tak dřevěné kvality! Nejlepším způsobem jak tohoto dosáhnout je:,,ZPOMALIT SVŮJ BĚH,,!! (zklidnit tempo,zastavit se...nalézt VNITŘNÍ MÍR!...). Má rovněž za úkol nenechat se OVLÁDAT SVÝMI MATERIALSTICKÝMI ambicemi ( matrix- touha vlastnit...). Je třeba ODLOŽIT PESIMISMUS- být optimistou,ve vnitřním Světle- neošklivit si sama sebe..(jsme přece ,,DĚTI SVĚTLA!! Zajícovi prospívá: odložit umíněnost,(modly matrixu) a AKCEPTOVAT NUTNOST ZMĚN! ...s tím, že se přestane lpět na minulosti. 

Jeho úkolem je nalézt v sobě HARMONII A ROVNOVÁHU= UZDRAVENÍ!...

           Jaromír Voborský

          Zdroj: cestydusi.cz

    

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2018 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.