Hlavní stránka arrow Channeling arrow Mistr Hilarion - Poselství pro týden 2.10. - 9.10. 2011 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 2.10. - 9.10. 2011
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2790

Milovaní,
jak jdete svými každodenními životy, zjišťujete, že vaše schopnost rozeznávat pravdu roste mílovými kroky. Pryč jsou doby, kdy jste váhali a pochybovali o sobě myslíce, že vás zřejmě klamou smysly. Nyní jste již na dráze svého Božského určení a vše kolem vás vám to bude potvrzovat. Přijměte a umožněte Vesmíru podporovat vás na vaší Cestě. Věřte, že vše, co potřebujete, vám bude zaopatřeno v nejvhodnější chvíli a nejlepším způsobem. Vše, co potřebujete pro své následující kroky, se před vámi naprosto nádherně objeví s perfektním, božským načasováním.

Všichni jste si toto právo zasloužili. Pracovali jste po mnoho a mnoho životů, abyste dorazili do tohoto bodu. Přijměte s láskou tento nový stav. Relaxujte v něm a poskytněte si péči, kterou si tolik zasloužíte. Zůstaňte soustředěni ve svém srdci a stále udržujte tuto část svého fyzického Bytí tím nejdůležitějším ohniskem koncentrace. BUĎTE láskou ve všech svých myšlenkách, slovech, činech a skutcích. Milujte bezpodmínečně každého a vše, s čím přijdete do kontaktu a neustále žehnejte všemu, co se před vámi uskutečňuje, neboť to, co posíláte do Světa, ve kterém žijete, by se nyní mělo vracet zpět k vám s mnohem větším požehnáním.


Věnujte část každého dne rozmluvám s Vyššími říšemi, a to doslova.
Mluvte s námi, říkejte nám o svých nadějích, snech a Pozemských úmyslech. Žádejte nás o pomoc s vašimi současnými problémy a pak čekejte naše odpovědi. Naše odpovědi přicházejí v různých podobách, myšlenkovým přenosem, obrazy, slovy, myšlenkami, impulzy, slovy, které říkají ostatní. Učte se sledovat vše v životě kolem vás a začnete rozeznávat běžné zázraky, které se objevují všude kolem vás. Život kolem vás oplývá nekonečnými možnostmi. Jediné, co musíte udělat, je věřit, že je to možné a otevřít se tomu.


Končí mnoho evolučních cyklů Země a duše a Svět zázraků a nového je na obzoru. Víme, že jste unavení, že se občas cyklicky vrací staré myšlenky a emoce, o kterých jste se domnívali, že jste je již zvládli a dávno transformovali. Víme, že se cítíte připraveni na něco čerstvého a nového. Toto období již bude brzy za vámi, staré vzory a programy starých paradigmat Země by měly plynule ustupovat z vaší paměti a na uvolněných místech si již nyní tvoříte nové šablony jednání a rozmluv.

Přišel čas jít hluboko dovnitř sebe sama a začít si naprosto rozumět a znát se, přijmout se zcela tak, jak jste, bezpodmínečně milovat sami sebe, potvrdit si svou celistvost a dokonalost. Dokončili jste práci a další je před vámi. Vězte, že nyní je daleko jednodušší rozeznat a propojit se s pomocí Vyšších říší, která je vám dostupná. Hledejte nás při své každodenní práci, neboť my jsme stále s vámi. Přicházíme jako záblesky světla v periferii vašeho vidění. Všichni jste to mnohokrát viděli.

Pokračujte na své Cestě s nejvyšší ctí, upřímností a integritou, neboť díky vašemu příkladu začnou lidé kolem vás hledat odpovědi pro své vlastní dobro. Budou chtít napodobit to, co z vás cítí a co na vás obdivují. Budou chtít vlastnit tu perlu za cenu, za kterou ji vlastníte vy. Vaše Světlo a Světlo všech Světlonošů na světě bude horlivě hledáno, neboť oni k vám budou magneticky přitahováni jako můry ke světlu. Vše, co potřebujete, máte v sobě, Milovaní. Zařte a sviťte oslnivě!

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion


©2011 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/


Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.