Hlavní stránka arrow Místa síly arrow VYUŽITÍ BIOENERGIE STROMŮ 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
VYUŽITÍ BIOENERGIE STROMŮ
Vložil: Gepe   
Přečteno: 5507

Stromy jsou mohutné živé organismy s velkým množstvím čisté energie. Tato bioenergie tvoří kolem stromu energetický obal - auru, ze které je možné načerpávat i energii pro lidské tělo. V místě počátku energetického obalu stromu ucítíme změnu teploty - oteplení. Zdravou a vhodnou bioenergii nám však mohou poskytnout pouze skutečně zdravé a silné stromy. Pro lidské zdraví jsou proto i vhodné vycházky v lese. Množství energie stromů se zvyšuje s nastupujícím jarem, maxima je dosaženo v období kvetení stromů, nejvíce v denní době při východu slunce.

327599-top_foto1-xhrvc.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČERPÁNÍ BIOENERGIE ZE STROMŮ

1/ Důležitá je pokora před živým organismem a prosba o načerpání energie. Každá myšlenka, vyslaná živým organismem k druhému živému organismu, nalezne svůj cíl. Myšlenky jsou energetickým přenosem informací. Člověk by měl před dobíjením bioenergie ale vycítit, zda jeho přání bylo stromem vyslyšeno.

2/ Vlastní čerpání bioenergie ze stromů (několik možných způsobů):
a) Obejmeme kmen stromu, přitiskneme se k němu i hlavou. Je nutné se v podvědomí otevřít, aby bylo možné navázat kontakt se stromem a přijímat z něho energii.

b) Postavíme se čelem ke stromu, levou ruku zvedneme, pravou ruku připažíme a přitiskneme se ke kmeni stromu včetně dlaní rukou a podvědomě se soustředíme na energii stromu.Tuto polohu zachováme po dobu 3 minuty. Potom se obrátíme ke kmeni stromu zády, dlaně přitiskneme ke kmeni a o strom se opřeme.V této poloze zůstaneme zase po dobu 3 minuty s tím, že se opět soustředíme na energii stromu.

c) Pro člověka jsou výhodnější stromy listnaté a z nich hlavně duby. Pokud obrátíme ruce dlaněmi vzhůru a máme vyčištěný organismus a jsme dostatečně citliví, tak k nám proudí ze stromů do dlaní příjemná silná energie. Dobíjení je vhodné dělat na příjemném místě, kde najdeme pravidelný a pokud možno co největší dub. Po několika dýchacích cvicích, které vždy zahajujeme hlubokým výdechem, přistoupíme ke kmeni a dotkneme se jej levou dlaní co nejníže a pravou co nejvýše. Jsme-li bosí, je dobíjení účinnější. Při dobíjení není vhodné mít na sobě kovové řemínky a řetízky na rukou, nohou a kolem krku. Nejpozději za minutu bychom měli cítit silný příboj energie, která nás zcela pohlcuje. Vzdáleně to lze popsat jako vzestupný proud tepla nebo mravenčení. Dub z nás „vymyje“ mnoho rušivých, chaotických a chorobných energií. K nadměrnému načerpání energie nemůže dojít vzhledem k tomu, že se lidský organismus chová jako samoregulátor.

3/ Na závěr je vhodné poděkovat stromu za dodání energie. Další forma příjmu energie spočívá v přenosu energie stromu na dálku. Mezi námi a stromem vytvoříme ve svém podvědomí spojnici, kanál, kterým se k nám může přivádět energie ze stromu. Je ale nutné si strom dostatečně představit. Poprosíme o spojení a po souhlasu navozujeme představu, že je mezi námi a stromem vytvořena energetická cesta. Tento způsob přenosu energie ze stromu je však složitější. Přenos energie ze stromu je možné dělat také naším prostřednictvím na jiné osoby. Mnozí mohou stromy (např. duby) používat také k dorozumívání jako vysílač a přijímač. Energetické spojení může být dosaženo u citlivých lidí i na vzdálenost několika set kilometrů.

 

ENERGETICKÉ VLASTNOSTI NĚKTERÝCH STROMŮ

 

BŘÍZA
Je vhodná pro melancholiky, zažehnává chmury, je vhodná pro řešení problémů, navozuje dobrou náladu.

abrazar_arboles.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BUK
Působí proti bolestem hlavy, migrénám, má vliv na soustředěnost, dobrou náladu, elán, zvláště je vhodný pro duševně pracující lidi.

ČERNÝ BEZ
Má dobrý účinek na játra, podporuje výměnu látkovou, je močopudný, vhodný při problémech sleziny, působí dobře na hojení, omlazuje tělo a duši.

DUB
Je stromem zdraví a síly, podporuje rozhodování, působí na myšlení.

JASAN
Má magickou moc, aktivuje sílu vůle a podvědomí, pomáhá při chmurách a depresích.

KAŠTAN
Pomáhá při špatném stavu vlasů, podporuje vyrovnanost, posiluje schopnost k ovlivňování ostatních lidí, působí dobře na klid a pohodu.

LÍPA
Stimuluje srdeční činnost, podporuje pohyblivost těla, zvyšuje jeho pružnost, má omlazující účinek, je to strom lásky a podporuje schopnost milovat.

OLŠE
Je stromem mystiků a mágů, posiluje duševní moc člověka, je vhodná v kombinaci s meditací a jógou.

SMRK
Odpomáhá proti revmatickým problémům, při houseru, dává pocit síly a pevnosti a posiluje nervy.

SOSNA
Podporuje tělo při dýchacích potížích všeho druhu, vhodná pro kuřáky z preventivního hlediska, vhodná proti kašli a rýmě.

TIS
Působí proti revmatickým potížím a dně, pomáhá při jaterních nemocech, je však jedovatý a proto je nutné omytí po proceduře

TŘEŠEŇ
V květu posiluje sexuální činnost, odbourává zemdlenost, má vliv na potenci, omlazuje obličej a tělo.

VRBA
Působí vhodně při problémech zažívacího ústrojí, hlavně tlustého střeva.

(Zpracováno z literatury alternativní medicíny).

Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 

 

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.