Hlavní stránka arrow Tajné společnosti arrow 24 hodin denně pod kontrolou, cítíme se bezpečněji? 1. část 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
24 hodin denně pod kontrolou, cítíme se bezpečněji? 1. část
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3603

Často slýchávám od některých lidí, že současná doba je obdobím velkého probuzení a duchovního posunu pro lidstvo s řadou změn. Pokud se dívám kolem sebe, vidím, že řada lidí se opravdu začíná probouzet a vydává se na duchovní cestu s touhou převzít kontrolu nad svým vlastním životem. Těch lidí je stále málo!  Náš současný moderní život je navržen tak, aby nám dodával dokonalé rozptýlení bez přemýšlení, a při té příležitosti jsou nám tajně, vlastně dobrovolně a bez odporu odebírány naše svobody.

Pokud budeme popisovat stav našeho světa, tak ho asi nejlépe vystihne pojem chaos. Podle toho, co nám předkládají hromadné sdělovací pro­středky, zdá se, že všechno kolem nás je chaotické, plné násilí a neúcty k živo­tu. Dokonce i duchovně hledající lidé snadno zbloudí v labyrintu nauk, názorů a vyznání víry.

Jen málo lidí si je vědomo toho, že tento chaos je úmyslně na­vozován bytostmi, které si chtějí planetu Zemi přisvojit. Udržují lidi v umělém stavu zmatení a strachu, aby je mohly kontrolovat.

Strach je skutečně to, co má na nás a na náš vývoj nejzápornější vliv. Brání nám v tom, abychom byli svobodní a milovali život. Samozřejmě, že se rozšiřují i pozitivní pravdy, ale ty nesou ovoce jen s obtížemi, jelikož ve všeobecném a úmyslně vyvolávaném zmatku nemohou vystoupit do popředí.

orwellmos3103_468x272121.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Četli jste knihu George Orwella 1984?

Tato kniha byla napsána Georgem Orwellem (vlastním jménem Erick Artur Blair) již v roce 1948 jako vize budoucnosti, která byla plánována, ne pro rok 1984, ale pro dobu o několik let pozdější. Důvodem proč rok 1984 v názvu knihy bylo to, že na tento rok připadalo sté výročí Fabiánské společnosti, které byl Orwell členem. Kniha pojednává o manipulaci, která nás přivede do většího finančního a lidského zotročení, než to, co jsme do dnešní doby poznali. Pevně doufám, že k této plánované vizi nikdy nedospějeme! George Orwell tvrdil: "Kdo řídí minulost, řídí i budoucnost, kdo řídí současnost, řídí minulost." Tím je myšleno, že pokud máte možnost zkreslit historii, dáte lidem zkreslenou představu i toho, co se děje nyní.

Máme problémy? Problémy nezmizí, je potřeba se jimi zabývat.

Nejsem sám, kdo se touto problematikou zabývá a jak se lidově říká – nedá mi to spát! Manželka mi říká: „Vy chlapi řešíte různé vesmírné problémy a my ženy jen ty „obyčejné problémy“ jako je fungování rodiny“. Má pravdu, ale tato společnost opravdu chce, abychom se zabývali jen sami sebou – našimi problémy, jak splatit půjčku, kde sehnat práci, jak zajistit chod rodiny, své zdraví, atd. Je v tom jediné vysvětlení, pokud bychom žili v pohodě a cítili se dobře, měli rádi sebe i všechny kolem nás, tak by se ti, kteří vytvářejí ve světě chaos a zmatek, neměli kam „schovat“!

Když začneme chápat povahu globálního spiknutí, můžeme vidět, jak tato celosvětová manipulace skutečně funguje. Složité detaily manipulace mohou mít zásadní význam pro pochopení toho, co se na tomto světě vlastně děje, pochopíme skutečnou povahu těchto skutečnosti, které jsou zcela bezvýznamné. Jsme uvězněni v tom, čemu se říká manipulace pěti smyslů. Bohužel, nevědomost je opravdu sladká. Jsme neustále systematicky nuceni uvěřit v určitá dogmata nebo přijmout stanovené systémy víry, jako je náboženství nebo produkty vědy. Zdánlivé rozdíly mezi námi lidmi - rasa, věk, pohlaví, kultura, náboženství, zaměstnání, finanční příjem atd., jsou jen pouhé iluze. Mnozí lidé nemohou pracovat s informacemi, které zpochybňují jejich systém víry. Lidé je buď nechtějí slyšet, nebo je prostě nemohou přijmout.

Když se podíváme do minulosti, tak skutečně většina lidí tehdy bojovala, aby ochránila svůj zvolený systém víry a také odmítla jakékoli jiné informace, které by narušily jejich víru. To se od té doby nezměnilo. Pokud máme hlavu v písku, nemůžeme vidět, co se děje přímo před našima očima. Pokud se dostaneme mimo toto omezení a podíváme se, co se děje, pak můžeme leccos změnit. Nás „obyčejných“ lidí je většina a máme také více energie. To je také hlavní důvod, proč globální elita působí tak skrytě po mnoho tisíc let. Použiji názorný příklad Davida Icka, který ho používá na svých přednáškách: Pokud by elita chtěla jít z bodu A do Z rovnou, pak by všichni ostatní viděli co se děje, ale pokud  půjdou přes  bod B, C, D atd., (to je strategie Fabiánské společnosti), vytvoří mnoho kroků s postupným zaváděním změn, které jsou na první pohled nejasné. Pokud budeme této cestě věnovat svou pozornost, budeme zcela ignorovat dezinformace ze strany médií kontrolovaných Ilumináty, pak můžeme vidět skutečný herní plán.

Řada „významných“ lidí, kteří dostávají prostor v médiích, označují podobná tvrzení jako „konspirační teorii“. Obvykle tak dávají najevo, že je považují za smyšlené a nepodložené a navíc směšné, nesprávné, bláznivé. Pro tyto lidi je ztrátou času zabývat se podobnými myšlenkami a dávají návod „svým obdivovatelům“, jak postupovat. Je zajímavé, že tito lidé (většinou placení systémem) často argumentují „dodanými fakty“, kterým věří. Je to normální, ale pokud se podíváme do minulosti, tak většina toho, co se ve světě událo, nebyla náhoda, ale dlouho připravovaná akce. (V pátek 29. května 1953 ve svém rozhlasovém projevu tehdejší prezident Československa Antonín Zápotocký  prohlásil: „Naše měna je pevná a měnová reforma nebude, všechno jsou to fámy, které šíří třídní nepřátelé.“ Den poté se ukázalo, že prezident lhal, nové bankovky již byly připraveny a předem vytištěny v Sovětském svazu.)

Novináři, obecně, jsou také pouhými "opakovači dobrých zpráv", jednoduše opakují to, co jim bylo předloženo - řečeno, že právě toto je pravda. Nebudu jim brát jejich právo na „vlastní názor“, také jsem se k tomu svému musel dopracovat.

Všimli jste si toho, že vás někdo sleduje? Kdybych Vám řekl, že jste sledováni mimo svoji domácnost 24 hodin denně? Uvěřili byste nebo ne? Většina lidí neuvěří  a někteří si budou dokonce ťukat na čelo... Dobrá. Nicméně realita je často děsivější než fikce. Je pravda, že v naší malé zemi se tyto praktiky do „života“ dostávají pomaleji než v USA, Británii, Rusku atd., ale postupují neustále a to tajně, nebo s prohlášením, že vše se děje jen pro naše dobro, k naší ochraně.

americans-are-the-most-spied-on-people-in-world-history.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pamatuji si, jak na své přednášce v Praze vystupoval David Icke a říkal, že cestuje po celém světě a pozoruje, že stejné praktiky jsou zaváděny v celém světě. Tehdy tvrdil, že sleduje, jak jsou odnímána práva těm nejslabším obyvatelům (invalidé, důchodci, děti, matky s dětmi atd.) a ať nedopustíme, aby tento celosvětový trend si našel „úrodnou půdu“ v naší zemi. Každý z nás si může odpovědět, jaké životní podmínky v současné době vytváří náš stát pro tyto nejslabší obyvatele a jaké vyhlídky mají do budoucna.

Tím jsem chtěl naznačit, že náš směr žití neřídí naše vláda s parlamentem, ale ti, jejichž rodný jazyk není čeština.

Naše země se přidala k zemím, kde je monitorování - sledování občanů vcelku běžná věc. Veřejná prostranství jsou přeplněna množstvím kamer, které sledují jak pohyb, tak identifikaci občanů.

Cítíme se bezpečněji, když nás vláda nechává sledovat?

Má o nás starost, chce vědět a vidět, co děláme celý den?

Vždy se ptám, komu ku prospěchu?

Máme prostě ignorovat všechna porušování našeho soukromí, která se kolem nás dějí?

Co myslíte? Nebo vám je to jedno?

Je pravda, že člověk si na ledacos zvykne a některé věci už ani nevnímá.

Docela se „bavím“, když v různých internetových diskuzích zazní ne ojedinělý názor: „Člověk, který se slušně chová, nic nekrade, nemá se čeho bát. Toto sledování je určeno k odhalení gaunerů“.

Kdo je to gauner?

Zpráva z tisku:

Pražský městský soud zamítl žalobu miliardáře Zdeňka Bakaly na místopředsedu ČSSD Lubomíra Zaorálka. Jeden z nejbohatších Čechů po politikovi požadoval částku 300 tisíc korun a omluvu dopisem i v tisku za to, že ho pan Zaorálek v roce 2008 nazval gaunerem.  

Doufám, že mi dáte za pravdu, že monitorování a sledování není namířeno na pana Bakalu a spol.

Možná že si ještě pamatujete, jak ministr zahraničí a kandidát na prezidenta  Karel Schwarzenberg tajně odjel na setkání „smetánky“ Bilderbergu, která ovlivňuje budoucí události na celém světě. Nikdo ani straníci z TOP 09 nevěděli, kde se jejich předseda a hlavní „pravdoláskař“ nachází. Teprve neoficiální uveřejněním seznamu účastníků setkání Bilderbergu se zjistilo, kde se Karel Schwarzenberg nachází a že je účastníkem této konference. Oficiální tisk a sdělovací prostředky mají přísný zákaz informovat o těchto setkáních, jako by žádná nebyla. Je zajímavé, že na místě konání podobných akcí, nejsou novináři ani sdělovací prostředky a je přísný zákaz používání monitorovací techniky také proto, že účastníci nejsou gauneři, ale gentlemani (tito pánové a dámy mají oficiální média ve svých rukou). Jen daleko od místa konání před ozbrojenou ochrankou stojí pár „nadšenců“, kteří svou přítomností lezou účastníkům konference na nervy. Po uveřejnění účasti se pan ministr snažil bagatelizovat svou účast prohlášením, že se jednalo o setkání, kde probíhaly zajímavé i méně zajímavé přednášky, které si však nechal sám pro sebe.

 

 

Gepe

pokračování

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.