Hlavní stránka arrow Zdraví arrow Společník do každé domácnosti - koloidní zlato 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Společník do každé domácnosti - koloidní zlato
Vložil: Gepe   
Přečteno: 6291

Drobné částečky zlata z koloidu pronikají buněčnými membránami a snadno a efektivně pracují na poskytování úlevy od příznaků různých zdravotních potíží.

oro23_01.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Původ zlata ? Odkud pochází zlato ? Nikdo si není zcela jistý. Relativní průměrný výskyt zlata v naší sluneční soustavě se jeví vyšší, než jak mohl vzniknout v ranném vesmíru, ve hvězdách a dokonce i v typických explozích supernov. Někteří astronomové nyní navrhují, že na neutrony bohaté těžké prvky jako je zlato mohly být nejsnáze vytvořeny ve vzácných, na neutrony bohatých explozích, při srážkách neutronových hvězd. Na snímku nahoře je jedno políčko z počítačové animace, která popisuje dvě neutronové hvězdy, které se k sobě po spirále přibližují ke srážce. Jelikož se o srážkách neutronových hvězd také uvažuje jako o zdrojích krátce trvajících gama vzplanutí, tak je možné, že už vlastníte suvenýr z jedné z nejsilnějších explozí ve vesmíru.

Fakta o koloidním zlatě

Koloidy zlata jsou nejmenší částice, ze kterých může být zlato složeno aniž by ztratil své charakteristické vlastnosti. Dalším stupněm by byl již pouhý atom. U koloidního zlata se jedná o extrémně malé energeticky nabité částečky. Díky své mikroskopické velikosti je celková plocha zlatých částic enormně zvětšena a v přímé závislosti se zvětšuje i její účinek. Touto velikostí částic je umožněno dosažení i těch nejvzdálenějších míst v organizmu. Koloid je zhruba 2000 krát menší než nejmenší bakterie. Jeho velikost se pohybuje cca od 0,126nm, což je seskupení asi 15 atomů zlata.

Koloidní procesy v přírodě

Proces látkové výměny všech živých organizmů (lidé, zvířata, rostliny a mikroorganizmy) jsou založeny na koloidních substancích. Důležitým příkladem koloidní tekutiny v přírodě je i krev, lymfa a míza. Poruchy stavů koloidních substancí krve i lymfy vedou k poruchám látkové výměny. Pokud dojde např. ke špatnému stavu krve jako koloidní substance, může vyvstat problém v podobě poruch krevního oběhu, srdečních potíží, degenerativních nebo jiných chronických onemocnění.

Účinek koloidu je částečně vysvětlitelný i díky svým elektrickým a magnetickým vlivům. Použité a narušené buňky jsou například díky elektromagnetickým silám koloidu přitahovány a následně odvedeny do krve, kde jsou dále odváděny k orgánům, které jsou odpovědné za jejich odstranění z organismu. Zdravotní stav živého organismu je možné mimo jiné posoudit i ze stavu jednotlivých koloidních substancí.

Co umí koloidní zlato

Pokud budeme vést v patrnosti, že informační tok v organismu je založen zejména na toku elektronů, můžeme se domnívat, jakým způsobem můžou tento stav ovlivnit elektrické vlastnosti tohoto vzácného kovu. Pokud je člověk nemocen a jeho energie je blokována, jsou tyto blokády uvolněny, energie vyrovnána a uvedena do rovnováhy a může být nastartován ozdravný proces. Normalizace elektrického potenciálu na akupunkturních drahách ve všech orgánech těla.

 • Zlato může tyto elektrické a následně i magnetické vlastnosti organizmu ovlivnit.

 • Zlato elektrický potenciál opět normalizuje. Pokud dodáme organizmu a mozku zlato v této podobě, dojde k výraznému prodloužení životnosti a omlazení tkání.

 • Zlato může v dnešní době hrát významnou roli v mentálním vývoji člověka.

 • Zlato je substancí, která vytváří přímé propojení s vitální životní silou.

Zlato aktivuje a harmonizuje celkový endokrinní systém 

Může stimulovat zejména šišinku a podvěsek mozkový. Vyrovnává v první řadě spouštěcí mechanismy, které ovlivňují činnost a reakci jednotlivých žláz. Díky své vlastnosti, vodivosti energie, zlepšuje zlato tok vnitřní energie, zejména podél páteře a páteřního vzpřimovače. Díky tomu není zlato pouze „katalyzátorem“ vnitřní energie, ale i vedením těchto energetických toků.

Výzkumy prokázaly, že vodivost a tím i informační tok DNA mohou být zlatem až 10 000 krát zlepšeny. To rovněž znamená, že DNA v každé jednotlivé buňce může mít k dispozici vyšší množství energie (více než 1 milion elektronů/s). Koloidní zlato funguje jako regulační výpomoc toku elektronů podél páteře, popř. vzpřimovače až do úrovně DNA, dvojité šroubovice. Protože se elektricky nabité částečky zlata ukládají v buňkách, jejich jádrech a molekulách DNA, zvyšují tak celkovou vodivost organických substancí. Mimo to zvyšuje zlato absorpci výživných látek a zlepšuje bimolekulární funkce, tedy procesy látkové výměny těla. Zlato aktivuje epifýzu (šišinku).

Epifýza, naše „třetí oko“

V lidském těle existuje zvláštní žláza, - epifýza. Tato žláza se nachází téměř ve středu hlavy a je významným faktorem našeho vědomí a podvědomí. Epifýza degenerovala ze své původní velikosti (cca. 3 cm průměru) na dnešní velikost (cca délka 5-8mm , šířka 3-5mm a hmotnost 80-500 mg). Již René Descartes (1596-1650) se epifýzou zaobíral a došel k představě, že epifýza je ve spojení se zrakem, což se již tehdy velmi přiblížilo dnešním novým poznatkům. Citujeme: „V mozku se nachází malá žláza, ve které má duše významnější funkce než ve kterémkoliv jiném orgánu tělesném“. Nyní se ukázalo, že vnitřní energie je vedena přímo skrz centrum epifýzy.

Dnes je tato žláza viděna jako „oko“, kterému je umožněno vidět elektromagnetická pole, nacházející se v jiné frekvenční oblasti. Pokud se opět naučíme schopnosti vedení energie skrz epifýzu, získáme opět schopnost detekce okolních elektromagnetických polí a zlepšíme tak naši intuici. U většiny lidí neproudí skrze tuto oblast mozku dostatečné množství energie, protože je blokována. Resultátem může tedy být, že vnímáme okolní realitu velmi omezeným způsobem.

Moderní medicína a koloidní zlato

Koloidní zlato nachází uplatnění v alopatické medicíně při ošetření artritických a revmatických stavů, případech roztroušené sklerózy, poruchách sexuálních funkcí (u mužů i žen) a rovněž při problémech endokrinního systému a nervových poruchách. Zlato má uklidňující vlastnosti, aniž by byly ovlivněny samotné nervy.

Koloidní zlato a problémy závislostí

V minulém století bylo zlato používáno k ošetření alkoholových závislostí. Dřívější studie ukázaly, že dávky zlata vedly k výraznému snížení závislosti. Pacienti, kteří jsou závislí na příjmu medikamentů, tabáku, nebo potravy, mohou tedy výrazně svůj problém díky této jedinečné vlastnosti zlata redukovat. Účinek koloidního zlata při problémech závislosti a při depresích se skládá ze tří faktorů: Zlato aktivuje a harmonizuje endokrinní systém, což vede ke zklidnění nervového systému a aktivaci vnitřní energie. To vede k celkovému zlepšení vnitřního nastavení a pocitu (dle našich zkušeností pomáhá výrazně při problémech se spánkem).

Koloidní zlato a nádorová onemocnění

Ve svém lékařském pojednání o nevyléčitelných rakovinných onemocněních uvádí Edward H. Ochsner, M.D., B.S., F.A.C.S., chirurg Augustiánské nemocnice, že koloidní zlato má výrazný omezující vliv na růst rakoviny. Vědecký tým okolo E.H. Ochsnera zjistil, že koloidní zlato pomáhá redukovat velikost nádorů, snižuje bolesti, zlepšuje chuť a trávení a pomáhá pacientům zvyšovat hmotnost a sílu. Použití u neoperovatelné rakoviny od roku 1935: vždy vylepší a prodlouží život. Ve 12% bylo zaznamenáno úplné vyléčení. Redukce bolesti byla zaznamenána ve 40% a redukce tumoru dokonce v 60%. Dále bylo pozorováno zlepšení chuti k jídlu u 36% pacientů včetně zvýšení jejich tělesné váhy. Dávkování bylo 0,8 mg koloidního zlata třikrát denně, obvykle hodinu před jídlem.

Aktivace endokrinního systému 

Denní příjem 4 čajových lžiček koloidního zlata a jedné lžičky Aceroly. Ne najednou !. Toto dávkování dodržet po dobu min. 8 týdnů. Touto kúrou je možné dosáhnout rychlé aktivace a harmonizace endokrinního systému a s ním propojených energetických center. Po ukončení této kúry přejděte opět k normálnímu dávkování.

Jak koloidní zlato působí?

 • posiluje imunitní systém

 • má velký vliv na celkový zdravotní stav a výrazně jej zlepšuje

 • usnadňuje vstřebávání živin

 • upravuje a normalizuje krevní tlak

 • regeneruje tkáně, včetně cévního systému

 • vytváří elastickou pokožku bez vrásek

 • harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí

 • zvyšuje inteligenci. Vědci zjistili, že užívání koloidního zlata po dobu čtyř týdnů zvýší IQ až o 20 bodů. 

 • pomáhá při léčbě rakoviny. Vylepšuje a prodlužuje život. Zmírňuje bolesti, redukuje velikost nádoru.

 • zlepšuje chuť k jídlu

 • používá se i k léčení alkoholismu, závislosti na nikotinu, na medikamentech i potravě

 • léčí revmatismus a jiné kloubní potíže

 • zmírňuje stres a napětí

 • léčí deprese, celkově uklidňuje

 • povzbuzuje tvořivost a bystré myšlení

 • zlepšuje činnost mozku a nervové propojení na jednotlivé orgány v těle

 • používá se při srdečních potížích

 • zlepšuje paměť

 • spolupracuje na zlepšení zraku

 • čistí organismus od toxických látek

Dávkování

I přesto, že se obecně tvrdí, že je zlato účinné v minimálních dávkách, naše zkušenost ukazuje, že při řešení například kloubních obtíží jako je dna, je vyšší dávkování a koncentrace (ppm) účinnější a rychleji přináší úlevu. Koloidní zlato se užívá vždy na lačný žaludek. Konkrétní množství se odvíjí od užívané koncentrace a léčebného záměru. Doporučujeme 2x-3x denně 8ml. U zdravých jedinců je preventivní užívání cca 5ml 2x denně při koncentraci 10 ppm. Koloidní zlato podržte v ústech a poté polkněte. Jíst a pít můžete za cca 10-15 minut. Při užívání koloidního zlata nejsou známy žádné škodlivé a vedlejší účinky. Jako každý koloid se z těla postupně vyloučí a nezanechá žádné nežádoucí stopy. U dětí je možné dávku přiměřeně snížit – cca na polovinu.

Důležité 

Nepoužívat žádné kovové lžičky! 

Skladování a manipulace 

Skladovat jen v tmavých skleněných lahvích. Plastové obaly jsou naprosto nevhodné a snižují účinnost. Nevystavovat přímému slunečnímu světlu. Láhev vždy pečlivě uzavřít. Koloidní zlato nesmí přijít do styku s kovem, magnetickým polem. Nesmí se skladovat v ledničce ani v blízkosti zdrojů elektromagnetického pole, jako jsou reproduktory, mikrovlnné trouby, mobilní telefon atd.

Důležité upozornění

Koloidní zlato není v ČR státními úřady schváleným léčivem! Nemůžeme a nesmíme Vás proto nabádat k jeho užívání. Výše popsaný způsob užívání i uvedené dávkování má tedy pro soulad se zákonem jen informační charakter!

Lakshmi-Narayan

 

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.