Hlavní stránka arrow Nádech výdech arrow PŘEDEPISOVAČKA, ANEB CHEMIE - TA MĚ ZABIJE 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
PŘEDEPISOVAČKA, ANEB CHEMIE - TA MĚ ZABIJE
Články - Nádech výdech
Vložil: Gepe   
Přečteno: 7152

 

c41chemie.gifTak jsem zase po dlouhé době musel navštívit lékaře, hlavně proto, aby mi napsal „pracovní neschopnost“, bez které bych nemohl zůstat doma a „vyhojit si rány“. Cestou k lékaři jsem si koupil „sportíka“ - noviny, které mi měly pomoci, abych lépe „přežil“ čas strávený v čekárně. Přijdu do čekárny a ta byla nepochopitelně prázdná. Tak jsem se netrefil do pracovní doby - blesklo mi hlavou. Koukám a na dveřích nápis „Pro nemoc lékařka neordinuje“. Díky sestřičce jsem se dozvěděl, že v nutných případech (můj nutný byl) ordinuje soukromá lékařka asi 10 minut odtud, ale až od 12 hodin. Pro jistotu, abych trefil do správné ordinace a včas, jsem na nic nečekal a šel jsem ihned, i když do doby ordinování zbývaly dvě hodiny času. Vstoupím do čekárny, která byla už ze 2/3 obsazená potencionálními marody. Usedl jsem, roztáhnu noviny, čtu a poslouchám příběhy „spolučekatelů“.

“Tak si představte, mladá paní, že tento měsíc jsem u lékařky po čtvrté, nejprve mi po lécích bylo špatně od žaludku, pak mi paní doktorka napsala jiné prášky a teď mám vysoký tlak, chodím po vyšetřeních a stále na nic nemohou přijít. Ale já vím, že to ty prášky……“ „Já jdu pro prášky pro tchána, který nemůže chodit“, prohlásil pán s protézou, který seděl na kraji.„Já prášky nežeru, to už bych byl dávno mrtvej. A podívejte, jaký jsem Jura,“ plácal si dlaní do stehen, kde končila jeho protéza. V čekárně nadále pokračovala živá diskuze na téma „léky a jak nemohu být bez nich“ a mezi tím první čekatelé vcházeli do ordinace a vraceli se s recepty na léky. Julínek by měl asi velkou radost z takové účasti pacientů, i když se ještě nevybírá „návštěvné“ a za recept od dětí a starých lidí. Farmaceutické firmy, kterým jde „naše vláda přímo na ruku“ si neustále zvyšují své zisky. Bohužel ne tím, že lidé jsou díky lékům zdravější, ale naopak! Za posledních 25 let stoupl obrat farmaceutického průmyslu o 500%.

Tak si říkám „už bych měl být na řadě“, ale najednou čtu na dveřích ordinace mimo klasického „Neklepat!“, „Chovejte se tiše!“- také „Pořadí pacientů určuje lékař!“ A jelikož jsem „přespolní“, musím čekat. Nejdříve je na řadě Jiřinka, Evička, Heduš a také pan Roura.

Pak konečně, asi o půl třetí, přišla řada i na mě. Sedím u sestry na židli další půlhodinu, ta vypisuje recepty na léky pro pacienty, kteří mě předběhli. Konečně: „můžete jit dál“. Paní lékařka v silně pokročilém důchodovém věku se na mě přes rameno podívá: „Co je vám?“ Vezme „naslouchátko“ a položí mi je na 2 vteřiny (a dost) na prsa, obrátí se ke stolu a píše tři recepty na léky. Upozorňuje mě, že ta antibiotika jsou silná - 1 tableta za 12 hodin. „Paní doktorko, to musím?“ „Pane, chcete být zdravý? Tak poslouchejte pokynů lékaře!“ Tak si v duchu říkám: „Nejsem si tak jistý, že právě po této dávce chemického „životabudiče“ budu překypovat zdravím.“ Vrátil jsem se domů bez toho, abych navštívil jednu ze tří lékáren, kterou jsem cestou míjel. I já mám svou klasiku: čaj, citron, med a na krk šátek s cibulí a „hupky-hopky“ do hajan.

Ráno jsem si v duchu „přikázal“, že nemoc postupně mizí a mizí, až zmizí.Večer bylo po nemoci jen s občasným zakašláním, což druhý den zcela přestalo.

Největší bolestí českého zdravotnictví jsou lékaři, kteří nahlíží na mikroby jako na příčinu onemocnění a jako léčbu propagují jejich odstranění drahými farmaceutickými výrobky. Alternativně k tomu existuje náhled, že příčiny onemocnění leží často v duševní oblasti.Při kontrolní návštěvě paní lékařka převzala ode mě nechápavě nazpět recepty na léky a předčasně ukončila pracovní neschopnost. „To nechápu“, pravila. Mohu jen dodat - to se někdy stává.

 

„Většina lidí zemře na následky léků, ne na svou nemoc.“
(Moliér, cca. LP1650)

 

V knize Serge Kahili Kinga – Vyléčení pro milióny (nakladatelství Paprsky) je popisována úžasná technika dynamind.

 

Řekněte si:

 

„Mám problém, ale to se může změnit; chci, aby ten problém zmizel.“

Poklepejte si sedmkrát na hruď, oba hřbety rukou a na zátylek.

Poté dýchejte od temene hlavy až k prstům u nohou.

Přátelé, ono to funguje!!!

Autor: Gepe 

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.