Hlavní stránka arrow Duchovno arrow Uzdravování sebe sama 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Uzdravování sebe sama
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2799
Tolik jsme toho prožili, tolik jsme toho již udělali. Zpevnili jsme se, prošli hlubinami a zase vystoupali do nadmořských výšek. Tušíme krásu krajů, do kterých ještě vstoupíme. Děláme to, co je vítané pro naši duši. Děláme to, co posiluje naše krásné nitro. A děláme to stále lépe. 

 

tonda_paxos_2.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po cestě se setkáváme jeden s druhým, překvapení tou proměnou, kterou přinesl náš vývoj v posledních letech. Spatřujeme v sobě vzájemnou krásu. Jeden druhému jsme povzbuzením, jeden druhým bychom prostoupili v objetí plném lásky a pochopení.

VŠE NÁM POMÁHÁ

Jsme v novém roce. Jsme v další etapě, již snazší, než byly ty dřívější. Není již ohrožení, není již zla. Skončily masakry a není již zapotřebí dramat. Rozpadají se překážky, jedna za druhou. Ze strachu a úzkosti zůstávají již jen zbytky. Nahlížíme láskyplně do svého nitra, potěšení tím, že to umíme. Díváme se, kde ještě hnízdí náš zvyk starat se. Tedy nedůvěřovat vyššímu vedení. A odpojovat se myšlenkami na nezdar od sebe sama. Zapomínat na své nejvyšší dobro, kterému se nemůžeme vyhnout, můžeme však setkání s ním oddalovat. Pátrejme po důvodech, nakolik ještě zapomínáme, že vše se děje v našem nejlepším zájmu. Náhodní bratři a sestry, každý kousek přírody, každá situace nám pomáhá. Abychom se mohli vrátit k tomu, kdo jsme. Ať kdokoliv dělá to či ono, napomáhá tomu, že si z takové situace vezmeme užitek. A větší pochopení toho, co se před námi otevírá. 

NEMUSÍME TRPĚT

Nemusíme prožívat bolest, proto, abychom rostli. Nemusíme opakovat své minulé situace. Nemusíme se ztotožňovat s křivdami, které vynášejí na povrch naše emoce. Veškeré situace jsme si, při bližším ohledání, vytvořili sami. Naše duše věděla, jaký užitek nám přinese to, co jsme včera vnímali jako komplikaci. Nebylo by pochopení, nebylo by bohatství naší lásky, nebýt situací, které jsme prožili. Pojďme se společně na ty situace, které jsme dosud nepochopili. Ke kterým se vracejí naše vzpomínky, které nás dodnes emocionálně znejišťují.

Je mnoho toho co jsme prožili. Byly to náročné chvíle, někdy i celé roky. Vracíme se ve vzpomínkách do nich, přestože tam leží naše minulé bolesti. V minulosti jsou rozeseta zranění, která jsme utržili. Při našem soupeření o energii. Soupeřili jsme, přestože jsme každý světlem a odleskem boží tváře. Zbývá nám ještě pročistit to, co se v minulosti odehrálo a my to dosud nevnímáme jako dar. Pročistíme svoji minulost, neboť jí jsme tvořeni. Aby naše nedávné bloudění neohýbalo naše současné směřování k lásce. Minulost nemůžeme smazat či zapomenout. Nemůžeme ji ani změnit. Můžeme ji však pochopit očima lásky. A setkat se svojí silou. 

SKRYTÝ DAR MINULÝCH SITUACÍ

Nemůžeme však ani opustit nic co nemilujeme. V minulých situacích, bojích a pádech potřebujeme spatřit lásku, která nám byla dosud skryta. V každé minulé situaci, krásné i bolestivé, je skrytá zářící láska. Čeká na světlo našeho pochopení jako truhla svítícího zlata. Darem minulých situací je to, co jsme z nich pochopili srdcem. Co jsme hledali, proč jsme situaci museli vytvořit. Proč jsme to nemohli najít jiným způsobem. Proč jsme se museli cítit tak jak jsme se cítili. Přinejmenším zklamání. To, co nyní či zítra pochopí naše srdce, nám vlije energii, která se za tímto pochopením skrývá, a čeká na své uvolnění. Na toto téma dělám v Praze 1. února seminar

Energetický dar naší minulosti, naše někdejšího strachu se změní v naši přítomnou odvahu a v budoucí prožitky naplnění. Naše krásná loď se chystá vyplout, přestože ji dosud možná drží některé kotvy. Kotvy minulých situací. Uvolněme je, aby se naše běloskvoucí plachetnice mohla rozjet do mořských vln.

CESTA UZDRAVENÍ

S naší minulostí navážeme kontakt srdcem. Necháme do vědomí vystoupit všechny bolestivé pocity. Budeme si situaci prohlížet, znovu ji prožívat, tentokráte však již se srdcem otevřeným lásce. Světlo naší touhy po růstu nám ukáže, co jsme hledali a co jsme právě našli. A bolest ustoupí, počne se rozpouštět, ztrácet a mizet. Namísto pocitu křivdy se v nás může objevit touha odpustit. Jemu, jí, sobě, své minulosti, propustit svůj pocit viny či nedostatečnosti.

Láska nemá žádná omezení, nezná žádné hranice.

 

 

Antonín Baudyš jr.

baudysjr.blog

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.