Hlavní stránka arrow Zdraví arrow PROČ VLASTNĚ ONEMOCNÍME? 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
PROČ VLASTNĚ ONEMOCNÍME?
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3866

Jsme obklopeni vibracemi, všechno vibruje - nejen živé buňky nebo organismy, nýbrž i neživé molekuly a atomy, jež nás obklopují. Celý svět vibruje.

zem_vibrace.jpg Všechno, co nás obklopuje, představuje různá silová pole a s těmito silovými poli pracují léčitelé na celém světě. Využívají silu barev a tep­la, jakož i sílu živlů a hudby. To všechno jsou vibrace, které denně přijímáme. Silová pole se s námi mohou harmonizovat, anebo také ne. Náš životní pocit závisí na tom, jaké vibraci se vystavujeme. Když se cítíme dobře, pak vibruje naše tělo i naše duše...

Rezonance je shoda dvou stejných vibrací. Všichni si jistě ještě ze školy pamatujete na jednoduchý pokus. Uhodíme do ladičky a druhá ladička, naladěná na stejný tón, se též rozezní. Taková rezonance je velmi silná vibrace, jež se přenáší do každé buňky našeho těla.

 

Představíme-li si dva lidi naladěné na stejnou vlnovou délku, je komunikace mezi nimi bezmála dokonalá. Dochází mezi nimi k re­zonanci, která dokáže víc než jakákoli vibrace sama o sobě. Dvě stejné vibrace dokážou tedy víc než jedna, nebo i dvě, pokud působí každá samostatně.

Rezonance nás vyléčí rychleji než jednotlivé energie. Když napří­klad přečteme modlitbu, dostane se vibrace do každé buňky našeho těla a uspíší léčbu. Kdyby tutéž modlitbu přečetli dva na sebe naladěni léči­telé, jejichž vibrace působí identicky, působení modlitby se zesílí.

V těle může velmi rychle dojít k městnáni energie. Hovoříme pak o nedostatečném nebo lépe řečeno zbrzděném toku energie. Jiní takové­mu městnáni říkají zablokováni nebo blokáda.

K takovému nahromaděni dochází, když sami sebe při něčem brz­díme nebo si stojíme v cestě. Přirozený životní impulz se nemůže pro­jevit a brání toku energie. Městnáni energie neboli blokace vede k jejímu nedostatku. Nedostatek energie znamená, že máme málo vibrací. Když ztratíme energii nebo když nás někdo magicky napadne, pociťu­jeme chlad a často dostaneme horečku. Pokud nejsme chráněni, může­me onemocnět, jsme-li chráněni, tento stav rychle pomine.

Abych to blíže objasnil, uvedu příklad ze svého života. Měl jsem nedorozuměni s jednou starou dámou. V noci jsem se pak velmi potil, měl jsem teplotu a byl v depresi. Okamžitě jsem se očistil a modlitbou jsem si kolem sebe vybudoval ochranný štít. Vibrace zesílily, horečka během několika hodin zmizela a nepříjemný stav se už nevrátil.

Energie se nám nedostává také při vyčerpáni. To může být zaviněno stykem s energetickými upíry, lidmi, kteří nás vysávají. K. městnáni může rovněž dojít, pokud se mezi sebou neshodnou různé osobnostní podíly a ovlivní tak vnitřní impulzy. Vždycky se to okamžitě projeví nedostatkem energie a ten nakonec přivodí nějakou zdravotní poruchu. Tok energie - rezonance a vibrace, jakož i vyzařování - tím je nepříz­nivě ovlivněn.

Vždyť se říká: „Čím je člověk laskavější a veselejší, tím vzácněji onemocni." Je to karmický zákon. Negativní energie však můžeme od­vádět a můžeme se i chránit před cizími energiemi. Lidé přece nenosí amulety jen tak pro nic za nic. Odvádějí od nás cizí negativní energii. Amulet zastává zvláštní funkci, plní úlohu hromosvodu. Kravám uva­zujeme na krk zvonečky. Ty na sebe přitahují veškerou pozornost zlé bytosti a odvracejí vše negativní. My si samozřejmě žádné zvonky na krk věšet nemůžeme, ale stejnou roli zastanou náušnice, řetízky nebo náramky. I červená nit nebo červený šálek na těle nás ochrání. Naši vlastní energii ochrání rovněž zavírací špendlík nebo zrcátko, nosíme-li je na těle.

Dalším předpokladem úspěšného léčení je, že léčitel má svého kli­enta rád. Pokud se mu nějaký pacient nelíbí, nemůže mu pomoct. Léčitel by na pacientovi měl objevit alespoň nějakou drobnost, která se mu zamlouvá, byť by to byl třeba jen knoflíček u košile. Proto je vstupní pohovor velmi důležitý. Už při něm může léčitel na klientovi něco pozi­tivního najít.

Nejpříznivější čas pro léčení je za úplňku a za novoluní. V té době se sice neprovádějí žádné operace a v této době také dochází častěji k nehodám a vraždám. Pro léčbu je to ovšem nejlepší období, protože pacient je v těchto dnech mentálně otevřený.

 

© Vadim Tschenze

 

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.