Hlavní stránka arrow Společnost arrow Třetí mnichovská zrada, jen tentokráte bruselská 20 březen 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Třetí mnichovská zrada, jen tentokráte bruselská
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3178

Známý psychotronik a věštec Stanislav Brázda říká:

Stále více lidí mi dává dotazy související s běženci, kteří zaplavují Evropu. Ptají se mě, co bude dál, kam se mají odstěhovat a vyjadřují obavy a strach. Podlé mě věštby je přijímání utečenců pro celou Evropu velmi nebezpečné. A mám pocit, že přichází další vlna stresu. Mají naprosto odlišnou kulturu a mentalitu, která je neslučitelná s tou naší. Když si zavěštím, zda jsou tito utečenci schopni rozvrátit náš stát, tak mi kyvadlo ukazuje, že už 5 000 těchto běženců je schopno totálně rozložit do nějaké doby celý náš sociální systém a zmizí pohoda, ve které žijeme. Ta doba podlé mé věštby jsou 4 roky, když utečenecká vlna bude pokračovat současným tempem a Evropa bude jen a jen přihlížet.

bradley.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zamýšlel jsem se nad tím, proč vznikla tato doslova hrůzná utečenecká vlna zaplavující Evropu. Věštba mě zavedla do USA a Francie, která je významným hráčem v Evropě. Francie tlačila na Německo, což vlastně už začalo Řeckem, které nebylo z politických důvodů vyloučeno z Evropské unie, protože hrozilo, že se spojí s Ruskem. Vyvěštil jsem, že vše ovlivňuje skupina lidí v USA a ve Francii a jejich snahou je ekonomicky oslabit Německo. První oslabení Německa bylo v důsledku první světové války, druhé když byli poraženi v roce 1945. Další v pořadí třetí přišlo, když se tehdejší západní Německo spojilo s východním. Ve svých knihách Záhady a taje a Osud odpovídám na otázku, proč se tak stalo. Bylo to osudem Němců, aby byli oslabeni a nezačali rozkazovat celému světu. Byla zde totiž obava z toho, že Německo bude opět ekonomicky silné a stane se mocným hráčem nejen na evropské, ale i světové scéně......Protože od spojení s Východním Německem se opět zvedají nahoru a znovu byli jedničky v ekonomice, tak světoví vládci (USA a Francie) rozhodli, že by Německo nemělo být tak silné (obava z toho, že by Německo bylo neposlušné), tak dosáhli toho, že Německo je otevřeno uprchlíkům. Je to kompenzace za to, co způsobili Němci za druhé světové války.

Proto ani současná situace, která vznikla přílivem utečenců do Evropy směřující hlavně do Německa není náhodná. Sami si odpovězme na otázku, kdo je nejsilnějším hráčem v Evropské unii. Ovšem USA ani Francie si neuvědomily, jaký problém Evropě způsobí masový příliv utečenců. Jsou to lidé, kteří se nepřizpůsobí našim zákonům a budou se dožadovat svých práv a to i silou. Podle mé věštby v průběhu 10 až 20 let způsobí totální revoluci v Evropě, protože se budou dožadovat svých práv a docílit toho, aby se změnily zákony. V tom vidím obrovské nebezpečí. To si už uvědomují i sami Němci, ale zřejmě s tím nemohou nic dělat.

Česká republika není běžencům nakloněna. Průzkum ukázal, že zhruba 60 procent lidí je proti přijímání běženců a nesouhlasí s kvótami. A co se stalo? Nic, jen historie se opakuje. Vzpomeňme na Mnichovskou dohodu, vlastně zradu, kdy bez nás o nás rozhodli čtyři mocnosti Velká Británie, Francie, Německo a Itálie. Druhou zradu jsme zažili na konci druhé světové války, kdy se v Jaltě rozhodovalo o poválečném uspořádání Evropy. To, co se děje nyní v souvislosti s rozdělováním utečenců na základě kvót vidím jako třetí zradu – nyní bruselskou. I když se naši politici dušovali, jak budou v Bruselu bojovat, nakonec byli přehlasováni. Opět se jednalo o nás bez nás. Vůle našeho lidu nebyla vyslyšena. S kvótami převážná část lidí nesouhlasí.

Vše se bude ubírat svým vlastním životem bez našeho vědomí a bez možnosti situaci s běženci korigovat. Utečenci v Evropě nebudou chtít pracovat, budou vytvářet komunity a postupně prosazovat své požadavky. Podlé mé věštby přicházejí do Evropy i takzvaní spící muslimští bojovníci. Je jich 10 procent. Co si můžeme pozitivního věštit do budoucna, když jsme zažili tři zrady světových mocností. Ta třetí bruselská je velmi vážná a nebezpečná. Důsledků první a druhé světové války jsme se již zbavili, ale mám obavy, že tohoto vlivu se již nezbavíme. Proto se nedivím lidem, že se stěhují do bezpečnějších regionů světa. Nyní jsem pochopil, proč se hledají možnosti, jak vycestovat na jinou planetu.

 

Stanley Bradley

stanleybradley.eu

říjen 2015

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.