Hlavní stránka arrow Tajemno arrow Vědci poprvé vyfotili astrální parazity 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Vědci poprvé vyfotili astrální parazity
Vložil: Gepe   
Přečteno: 6090

Týmu vědců z univerzity v Kapském městě v Jihoafrické republice se podařil šokující objev.

Dostali potvrzení, že naši mysl mohou ovládat a ve většině případů ovládají astrální bytosti! Význam tohoto objevu je tak důležitý, že všechny vědecké studie týkající se tohoto výzkumu byly nejen klasifikovány jako přísně tajné, ale byla přijata opatření ke stažení a odstranění všech dříve vydaných publikací s informacemi o tomto výzkumu.

Široké veřejnosti je dobře známá metoda manželů Kirlianových, kteří mezi prvními získali záběry energetických polí v okolí biologických objektů. Vědci zabývající se výzkumem paranormálních jevů nazývají tato pole aurou objektů.

V různých publikacích od vědecko - populárních až po seriózní vědecké práce, můžeme najít mnoho fotografií těchto energetických polí pořízených metodou Kirliana, která umožňuje sledovat dynamiku polí. Existuje poměrně mnoho vědeckých prací, které potvrzují vztah dynamiky těchto polí s psycho-fyziologickým stavem člověka.

Vědecký tým z univerzity v Kapském městě v sestavě známých vědců s dlouholetou praxí v paranormálním výzkumu, včetně metody fixace aury, který vedl doktor filozofie Ngungu Tobago, který způsobil ve vědeckém světě revoluci v povědomí o významu energetických polí v životě člověka.

Vědci vyvinuli způsoby sledování biopole a vynalezli přístroj (patent USA pod číslem: US 5, 253 984 B1), který umožňuje nejen sledovat dynamiku aury biologických objektů, ale na základě provedených experimentů umožnil udělat odhalení, které způsobilo utajení celého výzkumu.

Avšak některé výsledky studií této skupiny vědců se dostaly na veřejnost, vzhledem k tomu, že vědecké metody a nástroje v první fázi výzkumu si vyžádaly zapojení velké skupiny lidí před kterou výsledky experimentů nebylo možné skrýt.

Tyto výsledky naznačují, že existuje přímá souvislost mezi tzv. astrálními podstatami - bytostmi a člověkem.
Nám všem jsou dobře známé pokusy různých badatelů paranormálních jevů pokoušejících se zachytit na film, fotografii tzv. astrální entity, duši, poltergeist atd. Některé z těchto pokusů byly úspěšné, avšak významní vědci stále zpochybňují realitu těchto výsledků.
full1329508676.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina vědců v Kapském městě svým výzkumem rozptýlila veškeré pochybnosti v této věci, což ve skutečnosti i dokládá fotografiemi získanými pomocí svého patentovaného vynálezu.

Vědci za pomoci vylepšené Kirlianovi  metody byli schopni dosáhnout nejen jasný záznam astrálních objektů, ale i možnost studovat jejich dynamické chování, včetně dynamiky emisního spektra a dynamiky tvořících se biopolí astrálních objektů.

Své výzkumy začaly před několika lety a po slibných výsledcích, se rozhodli zlepšit metody svého výzkumu, což následně vedlo k objevu který otřásl vědeckou komunitou. Získané výsledky potvrzují přímou interakci astrálních entit s aurou lidí!

Podrobnější studie dynamiky těchto objektů a jejich interakce odhalila jisté vzorce chování a jejich vztah k lidem. Například byly získány fotografie, kde bylo možné vidět pronikání astrálních entit do aury člověka.

Fotografie astrálních entit byly získány ze speciálního zařízení v laboratoři, které bylo maskované jako foto-studio a umístěno ve známém ateliéru designu, aby nedošlo k podezření od zkoumaných lidí a zajistila se čistota experimentu.

Další výzkum odhalil, že energetické pole kolem astrála - astrální entity má proměnlivou intenzitu. Toto zpočátku vědci přisuzovali k statistické fluktuaci, avšak detailní studie za pomoci silného počítače speciálně vyvinutého algoritmu ukázalo neočekávaný výsledek. Zjistilo se, že výkyvy mají vztah s bioelektromagnetickou aktivitou mozku člověka, na kterou tyto entity reagují.
foto-31.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vědci tvrdí, že byli schopni zachytit fáze průniku astrální entity do aury objektů. Z výsledků výzkumu vyplývá, že v první fázi průniku astrální entita synchronizuje své vnitřní rytmy s rytmy "oběti" a tím získá přístup k auře "oběti". Po proniknutí do aury - biopole "oběti" se mění vnitřně rytmy "oběti" pod vlivem astrální entity!

Komplexní studie, za účasti psychologů a psychiatrů prokázaly jasnou souvislost mezi těmito výkyvy a psychofyziologické reakcemi lidí zapojených do pokusů. Kromě toho v této fázi byly získány takové výsledky, což okamžitě způsobilo zařazení celého výzkumu mezi přísně tajné

parazit-1.jpg Přesto informace získané v počátečních fázích výzkumu, umožňují vyvodit určité závěry. Ukazuje se, že astrální entity mohou být rozděleny do dvou odlišných typů. Vědci je označili jako "černé" a "světlé-čisté". Už tyto názvy naznačují charakter entit. Liší se mezi sebou intenzitou světla, spektrálním složením světla a jeho dynamickými vlastnostmi. Vliv těchto dvou typů entit na lidi je také různý.


Černé entity například vykazují stálou aktivitu v infiltračních pokusech, v průniku do lidské aury. Světlé entity zpravidla takovou činnost nevykazují. Výsledný psychofyziologické stav člověka je odlišný při působení černých a světlých entit. Typický výsledek působení černých je nepřiměřená agrese lidí v neadekvátních situací.

Některé informace získané při výzkumu také ukázaly, že existuje jasný vztah mezi stabilním psychofyziologickém stavem člověka a "čistotou" jeho aury, stejně jako možností průniku entity do této aury. Pro potvrzení, nebo vyvrácení těchto poznatků, byly provedeny statistické analýzy na velkých skupinách lidí. Mezi tyto skupiny patřili také skupiny politiků, podnikatelů, vězňů ve vězení a jiných.

Vzhledem k tomu aby byla zajištěna čistota pokusů potřebných pro dokončení studie, tým vědců převlečených za reportéry se zamaskovanou technikou dělali rozhovory s účastníky experimentu na summitu o udržitelném rozvoji v roce 2002 v Johannesburgu. Otázky které byly položeny skupině zkoumaných osob, byly připraveny speciálním týmem psychologů, aby navodili přiměřené reakce a odpovědi.

Výsledky studií této skupiny šokovalo vědce. Zjistilo se, že téměř všichni politici a podnikatelé, kteří se sešli na summitu, jsou infikováni černými astrálními entitami. Počet infikovaných černými entitami ve skupině politiků a podnikatelů, byl větší než počet mezi vězni!

Statistické studie vědců potvrdily zjištění, že mnoho lidí i na významných postech v politice, je pod vlivem černých astrálních entit, které ovládají jejich mysl a chování!

Výsledky vědců z Jihoafrické republiky, potvrzují správnost tvrzení ruského akademika Nikolaje Levašova, který vysvětlil už před mnoha lety ve svých knihách a konferencích vliv parazitických astrálních entit nasávajících životní energii člověka. Mezi vlivy, které umožňují průnik do aury člověka umožňující odebírání životní energie se řadí: alkohol, narkotika, cigarety, pornografie, nízké pudy jako např. sex bez lásky, destrukční hudba, strach, stres a jiné záležitosti, které nám systém každodenně podsouvá.

 

Další info: http://montalk.net/notes/dislodging-negative-entity-attachments

Čištění: http://bod-zlomu.blogspot.cz/p/deprogramovani.html

Přidejte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/1552114588364251/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/

 

Leden 2016

 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.