Hlavní stránka arrow Tajné společnosti arrow Okultní cesta k Baalovi 17 únor 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Reklama
 
Okultní cesta k Baalovi
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2594

Článek „Po stopách záhadného obelisku“ jsem končil slovy – „příště až uvidíte obelisk, vzpomeňte si, že se díváte na jeden z nejvyšších symbolů k uctívání Baala (oblíbenece Zednářů), kvůli němuž Bůh nakonec zničil Izrael“. V tomto měsíci se čeká událost, která má také společného jmenovatele Baala. Připravuje se výstavba kopie 15 m vysoké a 7 m široké klenby, která tvořila vstup do Baalova chrámu v syrském městě Palmýra, který v loňském roce zničili bandité Islámského státu.

Výstavba kopie vchodu do chrámu je společným dílem Institutu pro digitální archeologii (IDA), Harvardské university, university z Oxfordu a muzea v Dubaji. Je to výstavba s použitím největších 3D tiskáren na světě a nových typů lehkých kompozitních materiálů.

Tyto kopie mají stát na Trafalgarském náměstí (Trafalgar Square) v centru Londýna a na Times Square v New Yorku na Manhattanu. Říká se, že podobné kopie by měly stát ve stovkách měst na celém světě. Zda tomu tak doopravdy bude, ukáže čas.

Proč se mají právě tyto repliky, které byly součástí vchodu do Baalova paláce, stavět?

maxresdefault.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Stavba repliky bude středobodem událostí světového dědictví týdne, které je plánováno na duben s tématem obnovení a rekonstrukce. Toto je charakterizováno jako gesto vzdoru proti pokusům náboženských extremistů k vymazání důkazů Středního východu předislámské historie. Je to výzva k akci upozornit na to, co se děje v Sýrii, Iráku a nyní v Libyi. „Máme pro ně vzkaz: pokud něco zničíte, my to opět obnovíme. Symbolická hodnota těchto míst je nesmírná. Jsme připraveni obnovit důstojnost lidí." Řekl Roger Michel, výkonný ředitel IDA.

Většina lidí, která se nezajímá o historii, přejde tuto zprávu zcela bez povšimnutí, podobně jako u stavby obelisku. Popřípadě uznale pokývne hlavou, možná s myšlenkou „jaké jsou dnes úžasné možnosti ve stavebnictví“.

To vše se děje ve snaze "zachovat historii"? Mám dojem, že účel této stavby je jiný!

Nedávno byly zveřejněny na Wikileaks znepokojivé emaily H. Clintonové, které ukazují, že Hillary Clintonová a další globalistické elity jsou napojeny na okultismus. Nikdo během svých konverzací náhodně nepoužívá jméno jako je Moloch. Většina lidí ani neví, kdo to Moloch je.

cartoon.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/14333

V době kdy budou postaveny na náměstích kopie Baalova chrámu, začíná období věnované okultní cestě k Baalovi.

19. dubna je první z 13 dnů satanského rituálu připojeného k ohni - božský oheň (19.4. – 1.5.). Baal nebo Moloch / Nimrod (bůh slunce), nebo Satan. Tento den je dnem velkých lidských obětí, což vyžaduje oběť ohněm s důrazem na děti.

Tyto rituály jsou dokonce zmíněny v Bibli:

Jeremiáš 19: 5

Vystavěli také obětiště Baalovi, aby tam spalovali své vlastní děti jako zápalné oběti Baalovi – to jsem jim přece nepřikázal, o tom jsem nemluvil, to mi nepřišlo ani na mysl!

Mnoho tajných společností a okultních skupin se i dnes těší na den, kdy se tato pohanská božstva vrátí vládnout světu ( "království šelmy").  Možná že si ještě vybavujete záběry, které byly tajně pořízeny při setkání skupiny Bohemian Grove, kde byla uskutečněna rituální oběť člověka na podporu Molocha. (Satan v mnoha podobách jmen.)
Je zajímavé, že těchto rituálů se zúčastňují nejbohatší a mocní muži světa a také bývalí prezidenti USA - Nixon, dynastie Reaganů, Bushů, stejně tak jako Hillary a Bill Clintonovi.

bohemian-owl-900x350.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsme často svědky tragédií a nesmyslných úmrtí, které se udály v průběhu druhé poloviny dubna, je jich opravdu hodně, doufám, že letos se tato tradice nenaplní.

To byly dva pohledy na jednu a tutéž záležitost – na stavbu kopie klenby, která tvořila vstup do Baalova chrámu v syrském městě Palmýra a pocta Baalovi.

gepe  duben 2016

Zdroj. 1 2

Co málokdo očekával, se stalo!

Toto plánované gesto Západu pobouřilo křesťany na celém světě a zastavilo tyto stavby!

Stavba oblouku v New Yorku i v Londýně byla zrušena!

 

endoftheamericandream.com

 


 


 
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.