Hlavní stránka 20 březen 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Syndikování
Reklama
 
2011 - ROK STŘÍBRNÉHO ZAJÍCE
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3261

Po roku Bílého Tygra, jenž končí 2.2.2O11 ,,nastupuje,,- přichází ke slovu-dnem 3.2.2O11- do 22.1.2O12 rok ,,STŘÍBRNÉHO ZAJÍCE,,

Celý článek...
 
Cena prežitia
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4410

Peter Staněk: Počet krajín eurozóny sa zníži, Slovensko zostane

Celý článek...
 
Proroctví Palmových listů pro roky 2011 a 2012
Vložil: Gepe   
Přečteno: 6556

Následující text je překladem dodatku, který autor Thomas Ritter nestačil začlenit do knižního vydání "Proroctví o Evropě - z knihoven palmových listů" nakladatelství www.dialog-lbc.cz . Je prokázáno uhlíkovou metodou, že text na palmových listech je starý 400-500 let.

Celý článek...
 
Dojné krávy
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3282

marek_smile_small_green_orn.jpg

Občané jsou státem vnímáni jako dojné krávy, které musí odvádět část výsledků své práce v podobě daní, napsal komentátor Ladislav Henek (HN 17. 12. 2010), a jeho esej, Člověk už je natolik spoután státem, že nemůže žít vlastní život“ mne nadchl. Konečně to někdo napsal naplno, se všemi důsledky, a tak, aby to pochopil i ten, kdo už čte jen titulky v programu televizí. 

 

 

 

 

Celý článek...
 
O čem se nemluví
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4492

V tomto zamyšlení bych rád upozornil na pár témat, proplétajících se našimi životy… Máme silný sklon vidět pouze navyklé aspekty. Je to pohodlné, není třeba příliš přemýšlet, dělat si hlavu a hlavně bolestně měnit své zakořeněné postoje.

Celý článek...
 
Podvod bez újmy na zdraví
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4026

Asistentka lékaře nechala zmizet pozitivní výsledky testů na rakovinu. Pacienti, kteří se přesto uzdravili, jí poděkovali.

Celý článek...
 
WikiLeaks odkryl, jak se „dělala“ nezávislost Kosova
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4620

Mezi dokumenty, které WikiLeaks předložily světovým médiím, se nacházejí i zápisy o tom, jak se „dělala" nezávislost Kosmetu (Kosova a Metochie), účast Ameriky v tomto procesu, rozhovory světových vůdců, přesvědčování a vydírání, ale i rozprava o tom, co nabídnout Srbsku, aby obměkčilo svůj postoj ve věci nezávislosti Kosova.

Celý článek...
 
Nevěř doktorům
Vložil: Gepe   
Přečteno: 5023

mendelsohn.jpg

Moderní medicína se stala tak zkorumpovanou, že nejen, že její vize nemá úspěch v inspiraci k „víře“ a „zbožnosti“, ale její „svátosti“ a symboly nejsou schopny přiblížit lidi k lepšímu životu. A tak za­čala být moderní medicína víc než defenzivní. Aby i nadále rostla, musí být závislá na moci. Tím, jak se její spirituální autorita zmenšovala, moderní medicína se stala ještě více tyranskou a násilnou. To, co bylo kdysi volbou svobodných lidí se stalo vynuceným závazkem.

Celý článek...
 
David ICKE v Praze
Přečteno: 4827

David Icke v Praze -  
Snímky z uskutečněné Přednášky.
Celý článek...
 
Vyšší JÁ
Vložil: Gepe   
Přečteno: 8104

První neviditelný pomocník úspěchu

„Zdroj je nekonečný. Nezná hranice, je nekonečně rozsáhlý a nekonečně hojný... Odložení pochybností představuje rozhodnutí znovu se spojit se svým původním já."

 Dr. Wayne W. Dyer

Duchovní svět nám poskytuje úžasné energie, které mají vysoké záměry a moc pomáhat nám při dosahování na­šich cílů. Nejbližším a nejzřejmějším pomocníkem jste ve skutečnosti vy sami! Přesněji řečeno vaše duše a vaše vyšší já. („Vyšší" se nejmenuje proto, že by snad plulo kdesi nad vámi nebo bylo nějakým způsobem lepší než vaše ostatní součásti. Nazývá se tak, protože vibruje na vyšší frekvenci než naše fyzické já.) Spojení navazujete jak s božskou přítomností, tak i s velikou hojností, které se mohou dostavit prostřednictvím vaší duše. Tímto způ­sobem můžete získat i veškeré informace, moc a prostřed­ky, které kdy budete potřebovat.

Celý článek...
 
Matthew: vzkaz na srpen 2010
Vložil: Gepe   
Přečteno: 5355

mattlast1_r1_c1.jpgChanneling

Obsah: Účinky posledních stádií vzestupu; jak zmírnit symptomy; technologie na vytváření počasí; datum vzestupu; kdo půjde společně se Zemí; zvířata; 2012; ropná skvrna v Mexickém zálivu; Obama; zákon přitažlivosti; média; odhalení; odloženo přiznání přítomnosti mimozemšťanů; přistání; ekonomika.

Celý článek...
 
RAKOVINOVÁ BRZDA aneb alkalická bomba
Vložil: Gepe   
Přečteno: 67814

Lze rakovinu a jiné nemoci vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Očividně ano. Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom.V rozhovoru pro New York Times uvedl: "Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let a téměř polovina se vyléčila" říká dnes po svých zkušenostech s touto terapií Jim.

Celý článek...
 
Wolf G. Messing a jasnovidectví
Přečteno: 10383

messing.png
Messing se narodil v září 1899 v židovském městečku poblíž Varšavy. Už jako chlapec veřejně předváděl své jasnovidecké schopnosti. Byl to Sovětský Nostradamus, přesně předpověděl konec 2. světové války i Hitlerův konec. Dokázal na Stalinův rozkaz i vyloupit banku, jednoduše tak, že telepaticky poručil úředníkovi naplnit tašku 100 000 rubly. Ten poslechl. Když byla zkouška splněna, Messing peníze vrátil. Poté co si úředník uvědomil, co udělal, dostal srdeční záchvat. Jasnovidec dokonce tvrdil, že podobným způsobem ošálil mnoho institucí, včetně německého gestapa a sovětské tajné policie. Messing popisoval schopnost nahlížet do myslí ostatních. Jejich myšlenky se v jeho mysli stávaly barevnými symboly; messing neslyšel slova, ale vnímal obrazy. Dokázal číst myšlenky i se zavázanýma očima (aby dokázal že neodezírá z mimiky tváře) a říkal že čtení myšlenek hluchých a němých lidí je podstatně snažší. Své schopnosti demonstroval na I.mezinárodní psychotronické konferenci v Praze (1973) kde četl myšlenky lidí, jejichž řeč neznal. Myšlenky mají očividně svou "vlastní řeč"

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 163 - 180 z 365
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Kdo je online
1 host
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.