Hlavní stránka 20 březen 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Syndikování
Reklama
 
Kostel aneb Posvátná léčivá energie - putování s Milanem Doležalem
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3111

Posvátnou architekturou se lidé pokoušejí od pradávna dostat blíže k božstvu vytvořením speciálního prostoru, který má uchovávat tento mocný a tajemný kontakt.

Za posvátnou architekturu jsme si zvykli považovat chrámy, kostely, kláštery, kaple a katedrály, které se po celá staletí tyčí kolem nás. Realizace speciálně projektovaných posvátných budov byla spjata také s esoterním vývojem a velmi specifickou naukou o dračích žílách či o spoutaných energiích.

Celý článek...
 
Procházka po Pyramidách
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4284

Před pár lety mi volala paní ředitelka jednoho muzea a ptala se mě, zda nevím, co hledají jistí „badatelé“, kteří přicestovali z daleké Ameriky v oblasti Šumavy. Tak jsem ji mimo jiné s nadsázkou odpověděl,  „možná hledají pyramidy…“ Bylo mě odpovězeno, že již tři roky navštěvuje jedno takové místo. To mě velice překvapilo, protože jsem krátce předtím na jednom setkání esoteriků viděl zakreslené oblasti, kde by se měly vyskytovat pyramidy v České republice , které jsou mnohem starší než ty v Egyptě. Jedno takové místo se vyskytovalo i na Šumavě, ale nějak jsem na to pozapomněl.

Celý článek...
 
Setkání skupiny Bilderberg v červnu 2015 a katastrofální důsledky pro nás všechny
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4929

Nikdo není beznadějněji zotročený než ten, kdo falešně věří, že je svobodný!“ – Goethe. Co ještě nedávno bylo označováno za podivnou ,,konspirační teorii“, se nyní rýsuje konkrétně. Řeč je o odstranění hotovosti, jako to v současnosti požaduje ekonomický expert prof. Peter Bofinger. Spolková vláda se podle jeho návrhu má zasadit za zrušení hotovosti. ,,To by bylo jistě dobré téma na summit G-7 a jeho agendu na zámku Elmau“. Od 7-8. června 2015 se koná každoroční show pro voliče, kde se vystřelují kouřové granáty, aby se odvrátila pozornost obyvatel od toho podstatného.

Celý článek...
 
Zázračné a léčivé studánky a prameny 2
Vložil: Gepe   
Přečteno: 54449

Řada z vás jistě zná některou studánku, která je energetická a léčivá. V řadě případů se jedná o místa, kde v minulosti došlo ke zjevení Panny Marie, nebo došlo k zázračnému uzdravení a pod. Na těchto místech doporučuji nejen meditovat a hledat genia loci (ducha místa), ale především nechat vodu samotnou, aby nám pomohla s uzdravením.

Na těchto svatých a pozoruhodných místech se také vytváří silné bioenergetické pole, které dovede uzdravit i vážné nemocné. Jsou známy případy, že zmrzlá voda, donesená domů z Mariánských studánek a svatých míst je schopna vyzařovat silnou energii, která na nás má vliv.

Pojďme se nyní projít po naší vlasti a navštivme několik takových zázračných a pozoruhodných studánek, které dokáží uzdravovat.

Celý článek...
 
Sprostá a vulgární mluva vede k DNA mutacím člověka
Vložil: Gepe   
Přečteno: 10616

V poslední době je mi nepříjemné být mezi lidmi, ze všech stran slyším jen hrubá a sprostá slova, jako by jiných slov našeho jazyka ani nebylo. Media čas od času vyvolají diskusi, je-li dobré nebo špatné hovořit hrubě. Vědci přitom dali na toto téma jednoznačnou odpověď: sprostá slova (kletí) "explodují" v genetické výbavě člověka, čehož následkem nastávají mutace, které z pokolení na pokolením vedou k degeneracím.

Celý článek...
 
Úplné zatmění Slunce 20. března 2015 - Anna Merkaba
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4394

Naléhavé upozornění  všem členům pozemské posádky. Řada událostí, které se daly do pohybu, vyústila  v rozhodnutí, které změní svět, tak jak ho teď znáte. Před pár dny jsem obdržela prostřednictvím transmise zprávu, která je velmi důležitá, a je třeba, abyste si ji přečetli. Naši galaktičtí hvězdní spojenci v ní hovoří o tom, co se stalo a co se má stát kolem 20. března, t.j. “temného měsíce”, jak to nazývají, což je zatmění Slunce.

Celý článek...
 
Interview s Cobrou 2015
Vložil: Gepe   
Přečteno: 8195

Pokračování  rozhlasového pořadu  Roberta Pottera s hostem Cobrou. cobra.jpg

Celý článek...
 
Jaroslav Dušek nejen o jídle: Nemít strach a přestat konečně hledat
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3691

Jednoho teplého dne loňského léta jsme se sešli s Jaroslavem Duškem na zahrádce restaurace RawCha se záměrem popovídat si o jídle. Jaroslav Dušek téma stravy opouštěl a znovu se k němu obloukem vracel, aby tím potvrdil, že vše v nás a kolem nás souvisí se vším. Vyřčená sdělení mi cirkulovala v myšlenkách několik následujících měsíců, aby nakonec získala pevnou podobu, kterou můžete nyní číst.

 

Celý článek...
 
Interview s Cobrou
Vložil: Gepe   
Přečteno: 5564

vesmir.jpg

 

Po nějakém delším čase přinášíme opět jeden z rozhovorů s Cobrou, který je evidentně bojovníkem Světla, je zřejmě v kontaktu s námi neznámou mimozemskou civilizací od níž získává informace. Také, v rámci své činnosti organizuje globální meditační akce. 

Celý článek...
 
Strašidelný zámek v Košátkách
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2721

Tajemný zámek Košátky, staré šlechtické sídlo, které náleželo dlouhá léta Kolowratům, stojí jistě za pozornost milovníků záhad a paranormálních jevů.

Celý článek...
 
4 indiánské zákony spirituality
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3043
Celý článek...
 
Lord Melchizedek - Jemné vyladění srdeční čakry
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2688

Z úrovní Univerza Stvořitelova vesmíru proudí skrze každého mistra a bytosti světla, také skrze mé energie Lorda Melchizedeka, mocné aktivační energie, které doporučují a podporují jemné vyladění srdečních čaker všech bytostí.

Celý článek...
 
Křišťálová továrna smrti
Vložil: Gepe   
Přečteno: 5659

Němci na konci války vyvíjeli pokročilé technologie zbraní, které měly zvrátit průběh probíhající světové války ve prospěch nacistického Německa. Ty nejdůležitější továrny stavěli pod zemí, aby lépe ochránili svoji výrobu skrytou před zraky nepřátel, ale také aby ochránili své výrobky před bombardováním.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 54 z 365
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Kdo je online
1 host
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.