Hlavní stránka 20 březen 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Syndikování
Reklama
 
PUTOVÁNÍ PO AMERICE ( 1. ) - (osvěta pro čekatele na zrušení víz do USA)
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3050

 

Po devítiletém působení za mikrofonem jistého rádia jsem byl postaven před problém „a co dál“? Kam se budou ubírat moje další kroky? Jelikož se před časem vrátil můj syn z Ameriky, který byl nabitý dojmy z pobytu, bylo najednou rozhodnuto: jedu do Júesej.Vízum jsem si vyřídil již v r.1996, tenkrát to nebyl problém, ani se nechodilo na ambasádu, vízum vám poslali až domů. Je zajímavé, že jsem si tenkrát pořídil vízum, aniž bych chtěl do USA cestovat: Byla to nějaká předtucha, která mě našeptávala: „Pořiď si vízum“.
Celý článek...
 
Mexická AIR FORCE natočila UFO
Přečteno: 10617

Mexickému AIR FORCE /bojové letectvo/ se podařilo natočit 11 neidentifikovatelných létajících objektů.Tato zpráva byla potvrzena i mluvčím Mexického ministerstva obrany.Krátce poté byl záznam dán k dispozici i médiím.Objekty byly natočeny infračervenou kamerou a to ve výšce 3,500 metrů.

Celý článek...
 
Proč se pradávní stavitelé dřeli v anglickém Avebury?
Přečteno: 2984

Neolitické stavby v Avebury můžeme označit za jednu z největších světových záhad. Velký kruh o průměru téměř 350 metrů ze vztyčených kamenů a v něm dva menší kruhy, široké aleje, v nichž místo stromů stojí zase kameny vedoucí k dalším kamenným kruhům, to vše orámované kruhovými náspy a příkopy. Místní obyvatelé zde někdy v třetím tisíciletí před naším letopočtem odpracovali asi jeden a půl milionu hodin a my nemáme tušení proč.

Celý článek...
 
Mysl žije i po smrti
Přečteno: 4067

Existuje život po smrti a existuje lidská duše? Shromáždění vědců na proslulém California Institute of Technology naslouchalo lékařům nemocnice v Southamptonu, kteří přinesli přesvědčivé důkazy, že lidské vědomí pokračuje ve své činnosti i poté, kdy mozek přestal fungovat a pacient je klinicky mrtvý.

Britští lékaři referovali o studii, která vyšla letos ve vědeckém žurnálu Resuscitation. Sledovali soubor 63 pacientů, kteří byli prohlášeni klinicky za mrtvé: jejich srdce se zastavilo, přestali dýchat a mozková aktivita zanikla. Po oživení, kdy se probrali z klinické smrti, s nimi lékaři dělali rozhovory. Část pacientů měla v době, kdy mozek nevykazoval jakékoli funkce, jasné a uspořádané myšlenkové procesy. Rozumně uvažovali a vytvářeli vzpomínky na to, že komunikovali a pohybovali se mimo tělo

Výsledky výzkumu byly tak slibné, že lékaři založili nadaci zaměřenou na to, aby zkoumala zkušenosti blízké smrti na širším vzorku. Zatím shromáždili shodné prožitky u 3 500 osob. Pacienti sdělovali pocity míru, radosti a harmonie. Pro některé se zrychlil čas, zbystřily se smysly, ztratili vědomí svého těla. Viděli jasné světlo, dostali se do jiného prostoru a hovořili se svými mrtvými příbuznými. Jeden, který se označil za pohana, referoval o setkání s mystickou bytostí

Celý článek...
 
TEMPLÁŘI HLEDAJÍ "SVATÝ GRÁL"
Přečteno: 3454

Templáři použijí při pátrání po Grálu nejmodernější zobrazovací zařízení

 

Komplikovanými obrazci pokryté kameny Rosslynské kaple poblíž Edinburghu už po staletí trýzní představivost historiků, archeologů i oddaných křesťanů.Vládne domněnka, že skrytá spleť sklepení pod útulkem rytířů templářského řádu z 15.-století obsahuje tucty posvátných reliktů, včetně ranných evangelií, Archy úmluvy, legendárního Svatý Grál – a dokonce i mumifikovanou hlavu Krista.

 

 

Celý článek...
 
Více...
<< Začátek < Předchozí 21 Následující > Konec >>

Výsledky 361 - 365 z 365
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Kdo je online
1 host
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.