Hlavní stránka 20 březen 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Syndikování
Reklama
 
Místo dobré energie – Paví vrch
Vložil: Gepe   
Přečteno: 9468

Dovedete si představit, že jste ve městě plných lidí, dopravního chaosu a hluku. Vy, ve své mysli zatoužíte po samotě, klidu, pohodě a navíc, kdyby to mohlo být v prostředí přírody. Taková místa opravdu existují i ve městech. Na jedno takové místo vás zavedu, je kousek od nákupního centra Nový Smíchov v Praze. Tam se budete cítit určitě příjemně a navíc se můžete nabíjet pozitivní energií.

Celý článek...
 
Útoky vampýrů jsou velice nebezpečné
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4751

Cítíte se v poslední době malátní, oslabení a bez energie? Jste celkově vyčerpaní a zhoršil se vám i zdravotní stav? Je možné, že jste obětí  vampýra.

Celý článek...
 
Duševní nemoc viděná africkým šamanem
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3053

Z šamanského hlediska duševní nemoc signalizuje, že se „narodil léčitel“, říká psycholog dr. Malidoma Patrice Somé. Duševní nemoci jsou spirituální havárie, krize a člověk, kterému se dějí, potřebuje rituální pomoc.

Celý článek...
 
Transatlantická dohoda USA a EU o volném obchodu (TAFTA).
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3848

Devastující sociální a environmentální důsledky

Transatlantická dohoda o volném obchodu (TAFTA) mezi USA a EU má za cíl „ochránit“ investice a odstranit „zbytečné regulační bariéry“. Tuto agendu tlačí korporátní zájmy, veřejnost byla odsunuta do ústraní a nepočítá se s ní, stoupenci volného obchodu z řad byrokratů tuto strategii podporují (1)

 

Celý článek...
 
Realita zrcadlí stav naší mysli – Rozhovor s Jaroslavem Duškem
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3214

V jeden příjemný podvečer jsme si tak povídali s panem Duškem na Novotného lávce, pod okny se leskla Vltava, slunce svítilo…

Celý článek...
 
Principy funkčnosti homeopatie
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3096

Nejedná se ani v mém případě o první informace tohoto druhu věnující se homeopatii, ale v tomto článku jsem se snažil věnovat této tematice podrobněji.

Jedním z popudů k napsání tohoto článku byla informace na internetu, dle které vědci prokázali, že drahá homeopatika nefungují. Důkaz nefunkčnosti byl proveden počítačovou simulací. „Bohužel“ jsem se nedočetl, jak počítačovou simulací prokazují účinnost jiných léků.

Celý článek...
 
Cesta k pohodě – 15 principů k transformativním prožitkům
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3988

Transformace vám posílí schopnost dosáhnout v životě těch věcí, které vás mohou dovést k pohodě, blahobytu, štěstí a úspěchu.

Celý článek...
 
New Age - volně přeloženo Nový konzum
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2747

Jakmile se jednou vymaníte z klasického konzumního stylu života, nemáte tak úplně vyhráno. Dobrá, nekoupíte si větší televizi místo té, co máte. Možná pak přestanete kupovat ještě spoustu jiných zbytečných věcí. Jenže v tu chvíli se nabízí volný finanční i časový prostor. Člověk pak má obvykle tendenci tento prostor něčím zaplnit.

Celý článek...
 
Jedna z variant alternativní historie Země
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4870

Alternativní historie je ve Wikipedii definována jako „co by bylo, kdyby“. V tomto článku je pod tímto pojmem chápána jako historie alternativní k oficiálně přijímanému popisu minulosti na Zemi.

 

Celý článek...
 
Místo tančících obrů
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2901

Před časem, když jsem zval účastníky taneční zábavy na taneční parket, tak jsem měl svůj slogan: „Tanec to je pohyb a pohyb, to je zdraví…“ Tento slogan jsem si připomněl u příležitosti názvu jednoho kamenného duchovního centra Cathoir Ghall, v překladu znamená Tanec obrů. Víte o tom, že tento název je původní jméno jedinečné stavby Stonehenge? Někteří badatelé se domnívají, že právě v tomto původním ná­zvu se ukrývá smysl celého posvátného komplexu, tedy posvátný tanec. 

Celý článek...
 
PROČ VLASTNĚ ONEMOCNÍME?
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3881

Jsme obklopeni vibracemi, všechno vibruje - nejen živé buňky nebo organismy, nýbrž i neživé molekuly a atomy, jež nás obklopují. Celý svět vibruje.

Celý článek...
 
Práce na hovno
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3113

Trápí vás, že vaše zaměstnání je zbytečné, nesmyslné, nebo dokonce škodlivé? Esej britského antropologa s anarchistickou minulostí hledá příčiny tohoto stále častějšího symptomu a táže se, jak je možné, že navzdory technologickému pokroku nejsou vyspělé státy schopny zajistit, aby jejich obyvatelstvo netrávilo v práci víc než tři až čtyři hodiny denně.

Celý článek...
 
Stavy rozšířeného vědomí a prostředky k jejich dosažení
Vložil: Gepe   
Přečteno: 4374

   Názory na stav, kterému se říká rozšířené vědomí, se velmi různí. Existuje rozsáhlá škála názorů od jejich nekritického přijímání až k totálnímu zatracování, což se možná ještě v agresivnější formě týká i prostředků sloužících k dosažení těchto stavů. Už samotný pojem rozšířené vědomí není chápán jednotně, což přispívá k rozporům mezi příznivci a odpůrci. Zejména odpůrci bývají ovlivněni ideologiemi zejména náboženskými. Různá náboženství nám sdělují, co si bůh přeje, že bychom měli či neměli dělat a stavy rozšířeného vědomí různě nazývané mezi ty zakázané či škodlivé často patří.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 55 - 72 z 365
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Kdo je online
1 host
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.