Hlavní stránka 20 březen 2019  
Hlavní menu
Hlavní stránka
Nádech výdech
Místa síly
Tajemno
Společnost
Duchovno
Rady pana Rady
Zdraví
Channeling
Mimozemské civilizace
Tajné společnosti
Přednášky - rozhovory
Tajemství Amenti
Tip na výlet
Kontakty
Vyhledávání
Odkazy
Administrátor
Online TV
Chalupáři TV
Syndikování
Reklama
 
Démoni a lidská prokletí kolem nás
Vložil: Gepe   
Přečteno: 24772

Znám celou řadu lidí, kteří mají ve svých obydlích různé problémy s bytostmi duchovního světa. Zbavit se těchto problémů je většinou nad naše síly. Nejlépe je spojit se s odborníkem na tuto problematiku. Jedním takovým je Milan Doležal, který žije na severu Čech a měl jsem s ním dobrou osobní zkušenost, je to opravdu odborník.

Celý článek...
 
Jan van Helsing – Tajné společnosti/Válka svobodných zednářů
Vložil: Gepe   
Přečteno: 5605

jan_van_helsing.jpg

Další nová kniha německého autora Jana Udo Holeye, který je známí jako Jan van Helsing se v českém jazyce objevila  na našem knižním trhu a to zásluhou vydavatelství Anch Books. Tento autor již vydal 13 knih, 2 DVD a 2 audio CD a to ve svém ve vlastním vydavatelství Ama Deus Verlag. Ani tentokrát Vás nezklame, podařilo se mu dostat do kontaktu s aktivním, vysoce postaveným svobodným zednářem a přimět ho k rozhovoru, ve kterém detailně popisuje skryté působení celosvětového tajného společenství.  Připravil jsem si pro Vás jednu ukázku z této knihy a jeden odkaz na další kapitoly.

 

Celý článek...
 
24 hodin denně pod kontrolou, cítíme se bezpečněji? 1. část
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3619

Často slýchávám od některých lidí, že současná doba je obdobím velkého probuzení a duchovního posunu pro lidstvo s řadou změn. Pokud se dívám kolem sebe, vidím, že řada lidí se opravdu začíná probouzet a vydává se na duchovní cestu s touhou převzít kontrolu nad svým vlastním životem. Těch lidí je stále málo!  Náš současný moderní život je navržen tak, aby nám dodával dokonalé rozptýlení bez přemýšlení, a při té příležitosti jsou nám tajně, vlastně dobrovolně a bez odporu odebírány naše svobody.

Celý článek...
 
Lékař, který Vás nevyleká – rozhovor s MUDr. Janem Hnízdilem
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3744
Celý článek...
 
Jak třeba "vidět srdcem" - Jak funguje magnetismus srdce a mozku
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3474
cestasrdce.jpg

Úspěch je zajisté věc, kterou každý vnímá jinak. Nedá se změřit, nedá se uchopit, nedá se definovat. Snad by se dalo říct, že úspěch je být šťastný. A skutečné štěstí nemůže záviset na ničem objektivním. Je to zřejmě stav mysli, bez nenávisti, závisti, žárlivosti. Jedná se tedy o vnitřní stav. A tenhle vnitřní stav může být i základem pro úspěšné konání ve vnějším světě.

Celý článek...
 
Návod k používání sebe sama - Tip na vaší příští knihu
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3279

Na festivalu Evolution v Praze jsem se  zastavil s jedním „pánem“. A jak to někdy mezi pány chodí, když se dají do hovoru, nesledují čas a mluví, mluví, dokazují že čas vlastně neexistuje (pro ně).

Celý článek...
 
Disharmonie duše a ega
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2986

Inkarnovaná duše a ego (tělo a mysl) mají často, ne-li většinou, rozdílnou úroveň. Úroveň duše je dána do značné míry jejím „stářím“ (počtem inkarnací na Zemi i jinde), úroveň ega je dána do značné míry geny převzatými od předků a morfogenetickými poli, ve kterých se lidská bytost převážně vyskytuje či vyskytovala. 

Celý článek...
 
Jsme skutečně nesmrtelní?
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3110

Jen stěží bychom mohli určit okamžik ve vývoji člověka, kdy si poprvé položil otázku: ,,Mohu získat nesmrtelnost“?

Celý článek...
 
Co je osobní dům a rodový statek?
Vložil: Gepe   
Přečteno: 2539
Osobní dům a rodový statek jsou dva pojmy, které představují filozofii, vedoucí k vytvoření nezávislého důstojného, zdravého a přiměřeného životního prostoru pro každého člověka na planetě Zemi.

 

Celý článek...
 
VYUŽITÍ BIOENERGIE STROMŮ
Vložil: Gepe   
Přečteno: 5561

Stromy jsou mohutné živé organismy s velkým množstvím čisté energie. Tato bioenergie tvoří kolem stromu energetický obal - auru, ze které je možné načerpávat i energii pro lidské tělo. V místě počátku energetického obalu stromu ucítíme změnu teploty - oteplení. Zdravou a vhodnou bioenergii nám však mohou poskytnout pouze skutečně zdravé a silné stromy. Pro lidské zdraví jsou proto i vhodné vycházky v lese. Množství energie stromů se zvyšuje s nastupujícím jarem, maxima je dosaženo v období kvetení stromů, nejvíce v denní době při východu slunce.

Celý článek...
 
Léčení pomocí duchovní energie
Vložil: Gepe   
Přečteno: 6234

Při léčení můžeme kromě stravy použít i svou duchovní sílu neboli ki (čínsky čchi, sanskrtsky prána). Předpokládejme, že někdo má potíže s játry nebo plícemi; z duchovního hlediska jsou to důsledky stagnující energie. Vlastní příčinou je nevhodná strava, ale i to je duchovní problém, protože strava sama je zhuštěná forma ducha. Spolu se změnou stravy můžeme pomoci odstranit tuto stagnaci užitím své duchovní síly. Léčení dlaněmi a vizualizace jsou jednoduché a účinné metody.

Celý článek...
 
Když nevíš, tak se zeptej politika (chemtrails)
Vložil: Gepe   
Přečteno: 3393

tralalalalalaal.jpg Všechno co děláme ve svém životě je jednou poprvé. I já jsem jednou neodolal vábení k oslovení politiků. „Své dotazy, připomínky a náměty nám můžete posílat…, zeptejte se svých politiků na to, co vás zajímá. Nebuďte lhostejní k situaci kolem vás a ptejte se. Zasloužíme si vaši podporu?“ Tak jsem se zeptal.

 

Celý článek...
 
Pátá dimenze
Vložil: Gepe   
Přečteno: 5558

195452_1481665053_40609281_q.jpgI když se Země posouvá do vědomí 5D, lidé stále tvoří svůj život ve vědomí 3D. V současné době je třeba rozšířit hranice a udělat si v mysli nové spojení, uvolnit systémy přesvědčení, které se ve vědomí 5D zdají zbytečnými, a dě­lat to, co je potřeba.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 91 - 108 z 365
Novinky
Nejčtenější
Rádio Demiurg
Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Web Proxy
Rádio Demiurg právě hraje: Nahrávám ...
Kdo je online
1 host
Reklama
Top of Page

Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Přebírání článků je možné jen po předchozí domluvě a pod podmínkou uvedení zdroje.
"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat,
přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu".
(Listina základních práv a svobod České republiky)
Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce.


© 2019 DEMIURG.CZ - Nezávislý zdroj informací o světě kolem nás.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.